Kahramanmaraş’ın Milletvekiliyim ! « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/kahramanmarasin-milletvekiliyim/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Kahramanmaraş’ın Milletvekiliyim !

Bu haber 28 Haziran 2018 - 16:41 'de eklendi ve 875 kez görüntülendi.

BEKİR DOĞAN
KAHRAMANMARAŞ/ CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Partilileri ile birlikte düzenlediği basın toplantısında : “ Ben Kahramanmaraşlıların milletvekiliyim,” dedi.
Metro sinaması salonunda, il ve ilçe yönetimi ve milletvekili adayları ile basın toplantısı düzenleyen, Kahramanmaraşlılara teşekkür eden yeni vekilimiz Ali Öztunç: “ Sözümün başında söyledim, yeni Kahramanmaraş’ın milletvekiliyim, bize oy versin vermesin herkesin milletvekiliyim, Kahramanmaraşlıların başımın üstünde yeri var,” diyerek sözlerine başladı.
İl Başkanı Esat Şengül ve ilçe başkanlarınında katıldığı basın toplantısında, seçilemeyen milletvekili adayları da hazır bulundu..
2015 seçimlerinde Kahramanmaraş’tan milletvekili seçilecek oyu aldığı halde , yurt dışı oyları ile vekil olmadığını bu defa da yurt dışı oyları ile CHP Kahramanmaraş Milletvekili olduğunu anlatan Ali Öztunç: “ o günden bugüne kadar Ankara ‘ya gelen, veya Kahramanmaraş’ta yanımıza gelen hiçbir kimseye bize oy verdin mi ? vermedin mi ? diye sormadan elimden geleni yaptım
Benim partim CHP ama , Ben Ak Partili kardeşlerimin, MHP’li kardeşlerimin, İyi Partili SP kardeşlerimin, HDP ‘li kardeşlerimin, diğer partili kardeşlerimizin kısaca Kahramanmaraşlıların milletvekiliyim, CHP Kahramanmaraş il başkanlığı ve ilçe başkanlığına gelen Her Kahramanmaraşlı benim için çok önemli ben onların vekiliyim, telefonumu değiştirmeyeceğim, Meclis çalışması dışında sürekli Kahramanmaraş’ta olacağım ve Kahramanmaraşlıların milletvekili olacağım bu böyle biline..
Bize oy versin vermesin her Kahramanmaraşlı başımın tacıdır..
Bize oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum..
Önce İyi Partiden Faruk Atlı seçildi, sonra yurt dışı oyları ile ben seçildim, geçmiş de bu acıyı bende yaşamıştım, keşkem Faruk Atlı da TBMM de olsa diyorum ama olmadı.. diyen Ali Öztunç: “ Buradan Ak Partili 6 vekile, MHP’li vekilimize sesleniyorum: Gelin parti rozetlerini bir kenara bırakalım Kahramanmaraş’ın 8 vekili olarak birlikte Kahramanmaraş için çalışalım..
Bir dost eli uzatıyorum, bu eli tutun, birlikte çalışalım, sevdamız Kahramanmaraş olsun, ortak yanımız Kahramanmaraş olsun, parti vekili değil, Kahramanmaraş’ın milletvekili olarak ilimiz hizmet edelim,” çağırısında bulundu.
Milletvekilliği Çıtası Yükselecek
CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç: “ Artık eski vekillik dönemi bitti, bugünden sonra Kahramanmaraş’ta milletvekilliğinde çıta sürekli yükseklere çıkacak, ben Ankara da koltuklara yapışan vekil olmayacağım, Meclis çalışması dışında kaç günüm kalırsa onu Kahramanmaraş’ta sahada, halkımızın içinde geçireceğim, bu seçim bitti , önümüzdeki belediye ve beş yıl sonra yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için bugünden hizmet ederek çalışmaya başlayacağım, artık farklı vekillik göreceksiniz,” dedi.