Kahramanmaraş Vestel Servisleri « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/kahramanmaras-vestel-servisleri/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Kahramanmaraş Vestel Servisleri

Bu haber 05 Haziran 2018 - 13:57 'de eklendi ve 844 kez görüntülendi.

İşini severek yapan servis elemanları ile yoluna devam eden teknicservis.com ailesi, kurduğu servis ağı sayesinde her ihtiyaç anında sizlere destek olmaya hazırdır. Belli bir kalite standartı çerçevesinde bakım ve tamirat işleri yapan servislerimize gönül rahatlığı ile bozulan ev ürünlerini teslim edebilirsiniz. Teknik ekipman bakımından eksiksiz çalışan servis ekiplerimiz, bozulan ürün parçalarını bire bir orijinal yedek malzemeler ile değişiyor. Kesintisiz hizmet veren ekiplerimize sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Şimdiye kadar ele aldığı her türlü arızalı cihazı kısa sürede garantili tamir eden Kahramanmaraş Vestel Servisleri, sadece bir ürün için değil. Markaya ait bütün ev ürünleri için aynı özenli hizmeti sunuyor. Bunun yanı sıra Vestel marka klima, termosifon, kombi ve şofben arızalarında da servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Garantili teknik servis hizmetlerini her zaman sunmak için çalışmalarına aralıksız devam eden sitemiz, kendini ispatlamış deneyimli kadrolar ile anlaşmalar yapıyor. Bu sayede markası ve modeli ne olursa olsun, bozulan elektronik ev ürünleri için sitemize giriş yaparak garantili bakım ve onarım hizmeti sunan ekiplere ulaşabilirsiniz. Vestel markası ile üretilen teknoloji harikası Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri, günlük hayatta en büyük yardımcımız haline geldi. Kullanımı son derece kolay olan bu cihazlar, ergonomik tasarımları ile her kesimden tüketiciye hitap etmeyi başarıyor. Severek kullandığınız bu ürünlerde ortaya çıkan arızalar için Kahramanmaraş Vestel servis, tüm beklentileri karşılıyor.