KAHRAMANMARAŞ İL JANDARMA KOMUTANI ÖZDURHAN, KSÜ REKTÖRÜ PROF. DR. NİYAZİ CAN’I ZİYARET ETTİ « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

KİMSE SOKAKTA KALMASIN!

BELEDİYE, YEREL HABERLER

EKİPLER GECEDEN SABAHA TUZLAMA YAPTI

BELEDİYE, YEREL HABERLER

KAHRAMANMARAŞ İL JANDARMA KOMUTANI ÖZDURHAN, KSÜ REKTÖRÜ PROF. DR. NİYAZİ CAN’I ZİYARET ETTİ

Bu haber 10 Ocak 2022 - 13:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

KAHRAMANMARAŞ İL JANDARMA KOMUTANI ÖZDURHAN, KSÜ REKTÖRÜ PROF. DR. NİYAZİ CAN’I ZİYARET ETTİ

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

KSÜ Rektörlük makamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Özdurhan’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Rektör Can, Jandarmamızın il, ilçe ve kırsal alan güvenliğinin sağlanmasında etkili, hukuk süreçlerinde işlevsel ve suça yönelmede caydırıcı bir rol oynadığını ifade etti.

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan da amaçlarının halkın ve devletin güvenliği ve huzuru olduğunu, empatik düşüncelerle görevlerin yerine getirildiğini, üniversitemizin de nitelikli meslek elemanları yetiştirerek ülke kalkınmasında önemli katkılar ortaya koyduğunu belirtti.

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Özdurhan misafirperverliği için Rektör Can’a teşekkürlerini sunarken, görüşme karşılıklı hediye takdiminin ardından son buldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.