KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK ŞÖLENİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE YAPILDI « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Kahramanmaraş Kitap Fuarı Açıldı

EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT

BALDUK AİLESİ ÇALIŞANLARINA DESTEKTE OLMAKTA ÖNCÜ OLDU

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KAMU KURUM, KÜLTÜR SANAT

KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK ŞÖLENİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE YAPILDI

Bu haber 05 Ekim 2021 - 11:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK ŞÖLENİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE YAPILDI

Kahramanmaraş Merdan Ahlak Kültür ve Çevre Derneği ile Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği tarafından geleneksel hale getirilen Gençlik Şöleni yoğun bir katılım ve coşku ile gerçekleştirildi.

Geleneksel Gençlik Şölenine, dernek üyeleri, gönüllüleri, izci liderleri, izciler, eğitimciler, yöneticiler ve birçok izci ailesi katılım sağladı.

Gençlik Şöleninde Katılımcılar; Futbol, bilek güreşi, okçuluk, langırt turnuvaları, halat çekme yarışmaları, bedensel ve zihinsel gelişimin yanı sıra takım ruhunu geliştiren çeşitli izcilik oyunlarıyla eğlenerek yarışırken bir yandan da katılımcılar, kış aylarının yaklaştığı sonbahar günlerinde güzel havanın tadını çıkardılar.

Yaklaşık 150 kişinin katıldığı Gençlik Şöleninde konuşma yapan Merdan Ahlak Kültür ve Çevre Derneği Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Pak; katılımcılara teşekkür ederek, Kahramanmaraş’ta proje ortağı oldukları Lider Gençlik ve Nida Hanımlar Dernekleri ile birlikte sosyal, kültürel ve sportif alanlarda çok başarılı çalışmalara imza attıklarını söyledi.

Dernek başkanı Pak; ilkini pandemi öncesi gerçekleştirdikleri ve geleneksel hale getirdikleri gençlik şölenini, proje ortağı Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün yeni dönem açılış etkinliği ile birleştirerek farklı bir anlam yüklediklerini, kış dönemi izcilik ve spor çalışmalarının yüz yüze olarak 9 Ekim 2021 tarihi itibariyle başlayacağını belirtti.

Program sonrasında şölen boyunca düzenlenen turnuva ve yarışmalarda dereceye girenlere madalya takdimi yapıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.