İplik İşletmeleri Yenilikçi Teknolojiler ile buluşuyor « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/iplik-isletmeleri-yenilikci-teknolojiler-ile-bulusuyor/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

İplik İşletmeleri Yenilikçi Teknolojiler ile buluşuyor

Bu haber 05 Temmuz 2018 - 9:25 'de eklendi ve 966 kez görüntülendi.

Türk tekstil sektörüne mümessilliğini yürüttüğü dünya çapında markalar ile hizmet veren İnta Makina ve Kimya Temsilcilik Tic. Ltd. Şti, Murata FPRO traversli bobin makinası ile iplik işletmelerine sunduğu avantajları KTM 2018’de tanıtacak.
Türkiye temsilciliğini yürüttüğü dünya çapında markalar ile tekstil işletmelerine önemli avantajlar sunan İnta Makina ve Kimya Temsilcilik Tic. Ltd. Şti, yer alacağı Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı KTM 2018’de yenilikçi teknolojileri tekstilcilerle buluşturacak.
Murata FPRO Traversli Bobin Makinası KTM’de Sergilenecek
Kahramanmaraş iplik üretiminde Türkiye’deki güçlü konumunu koruyor. Tekstilin farklı alanlarına yönelik en son teknolojilerin sergileneceği KTM 2018 Fuarı, iplik işletmelerine yönelik önemli gelişmelere de ev sahipliği yapacak.
KTM 2018’de, bobin sarımında esneklik ve özellikle boya bobininde yüksek hız ve hassas sarım sağlayan Murata FPRO traversli bobin makinasını sergileyeceklerini belirten Tolga Baydar, makinenin iplik işletmelerine sunduğu avantajlar konusunda şu bilgileri paylaştı; “Fuarda sergileyeceğimiz Murata FPRO traversli bobin makinası üzerinde çeşitli iplikler için düğümleyici çözümleri olacak. Lycra core yarn iplikler için disc splicer, yüksek mukavement ve sentetikler için sulu splicer ve havalı splicer ile her türlü iplik için düğümleyici çözümlerimizi tanıtacağız. Ayrıca son yenilikleri ile Vortex III 870 Polymaster’lı modelimiz de yine KTM 2018 Fuarında olacak. Bu makinada yüksek hızda çeşitli iplik cinsleri çalışabilme özellikleri gösterileceği gibi ‘Vortex partnerleri’ programımız kapsamında müşterilerimizin Vortex ipliğinden yapılmış çeşitli kumaşlar sergilenecek” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN