İPLİK BÜKÜM MAKİNELERİ KTM 2020 FUARINDA « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

İPLİK BÜKÜM MAKİNELERİ KTM 2020 FUARINDA

Bu haber 23 Temmuz 2020 - 14:19 'de eklendi ve 683 kez görüntülendi.

Ağteks, en yeni inovasyonlara sahip iplik büküm makineleriyle KTM 2020’da yer alacak.

Mehmet Ağrikli tarafından ihracata yönelik yüksek kaliteli triko üretimi yapmak üzere 1992 yılında kurulan Ağteks, 2002’de başladığı tekstil makine üretimindeki son gelişmeleri tanıtmak için 24-26 Eylül tarihinde düzenlenecek Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı KTM 2020’a katılacak. Deneyimli Ar-Ge kadrosu ile sektörün ihtiyaçlarına cevap veren Ağteks, Türkiye’nin en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor.

Pratik ve teoriyi birleştiren Ağteks 1995 yılından itibaren kendi patentli makinalarını üretmeye başlamıştır. 2002 yılından sonra ise sadece yüksek teknolojili tekstil makinaları üretmeye kendini adayan firma, 2008 yılında kurduğu Elektronik ArGe ekibiyle birlikte tekstil, mekanik ve elektronik sanayi alanında öncü bir teknoloji firması haline geldi.

Bobinden Bobine Çok Fonksiyonlu Büküm Makinesi

Müşteri memnuniyetini önde olduğu bir üretim felsefesi ile çalışan Ağteks, 30 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. ABD’den Japonya, Almanya, İtalya, Mauritius, Yeni Zelanda ve Tayland’a kadar geniş bir coğrafyada yoğun ilgi gören DirecTwist bobinden bobine çok fonksiyonlu büküm makinesi fuarda yoğun ilgi çekecek ürünler arasında yer alıyor.

Dünyada ilk kez kullanılan 8 kata kadar farklı ipliği katlama prosesini ortadan kaldırarak direkt olarak bükebilen DirecTwist, likra, sim, metalik iplikler de dahil olmak üzere bütün ipliklerle çalışılabiliyor. DirecTwist, hem kaplama hem de fantezi tarzı iplikler yapılabilmesi ve bunun yanında her kafanın birbirinden bağımsız hareket edebilmesi ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN