İnce : “ Hakkınızı Helal Ediniz” « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

İnce : “ Hakkınızı Helal Ediniz”

Bu haber 22 Haziran 2020 - 7:56 'de eklendi ve 3.405 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci, yeni görev yeri Adana’ya gitti..

İnce : “ Hakkınızı Helal Ediniz”

 

KAHRAMANMARAŞ/ 29.10.2016 tarihinde başlamış olduğum Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü görevinden, Adana İl Emniyet Müdürü olarak atanmam sebebiyle siz değerli dostlarımdan ayrılıyorum.

Yazılı bir açıklama yapan Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci, “ Bu süreç içerisinde ülkemizin içinden geçtiği bu zor dönemde sizlerin desteği ile hep beraber ilimizin huzur ve güvenliği için çalıştık. Güvenli şehirlerin huzurlu insanları, huzurlu insanların uzun ve mutlu yaşamın sırrını, kendi bünyemizde hazmederek kutsal bir görev ifa ettiğimizin bilincini prensip edindik. Tüm bunları yaparken devlet yönetiminde kurumların kalıcı, kişilerin geçici olduğunu unutmadan sadakatimiz Devletimize, hizmetimiz milletimize olmuştur.

Görev yaptığım süre içinde hayatımız boyunca unutamayacağımız dostluklar edindik. Her daim halkın içinde halkımızdan biri olmaya gayret gösterdik. Bu gayretimizin karşılığını Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin bize olan teveccühü ile aldık.

Her daim desteklerini yanımda hissettiğim siz değerli dostlarıma müteşekkirim. Hizmet etmekten mutluluk duyduğum sizlere bugün veda ederken, Türk Polis Teşkilatı, şahsım ve ailem adına sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve esenlik dolu bir ömür geçirmenizi temenni ederim. Hakkım sizlere helal olsun, sizler de hakkınızı helal ediniz.