İMAM HATİPLİLER YARIŞIYOR MESLEKÎ BİLGİ YARIŞMASI’NIN İL FİNALİ YAPILDI « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Battal Gazi , Köroğlu Öldü..

3. SAYFA, KÜLTÜR SANAT

KİPAŞ HOLDİNG’ TEN KALIN’A HAYIRLI OLSUN

3. SAYFA, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

İMAM HATİPLİLER YARIŞIYOR MESLEKÎ BİLGİ YARIŞMASI’NIN İL FİNALİ YAPILDI

Bu haber 20 Mayıs 2022 - 18:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İMAM HATİPLİLER YARIŞIYOR MESLEKÎ BİLGİ YARIŞMASI’NIN İL FİNALİ YAPILDI

İmam Hatipliler Yarışıyor Meslekî Bilgi Yarışması’nın il finali, Göksun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ev sahipliği ve koordinatörlüğünde gerçekleştirilirken Onikişubat Akşamseddin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yarışmanın birincisi oldu.

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Türkiye geneli yapılması planlanan İmam Hatipliler Yarışıyor Meslekî Bilgi Yarışması’nın ilimizdeki final yarışması gerçekleştirildi. Göksun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ev sahipliği ve koordinatörlüğünde gerçekleştirilen yarışmaya Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Akif Bulut, Din Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürü Ramazan Sertpolat, Göksun İlçe Millî Eğitim Müdürü Şeref Akpınar, yarışmaya katılan okulların öğrenci, öğretmen ve idarecileri ile vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşunun yapılması ve İstiklâl Marşımızın okunmasının akabinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Akif Bulut ile Göksun İlçe Millî Eğitim Müdürü Şeref Akpınar katılımcılara seslendi. Konuşmaların ardından yarışma gerçekleştirildi.

Yarışma sonunda Onikişubat Akşamseddin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi birinci, Onikişubat Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi ikinci ve Hoca Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi ise üçüncü oldu.

Yarışmada dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri takdim edilmesinin ardından program sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.