HEYECAN BAHÇESİ AÇILDI « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

HEYECAN BAHÇESİ AÇILDI

Bu haber 07 Eylül 2020 - 11:23 'de eklendi ve 2.530 kez görüntülendi.

Dulkadiroğlu Belediyesinin yaptığı

HEYECAN BAHÇESİ AÇILDI

BEKİR DOĞAN

DULKADİROĞLU / Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçe Belediyesi tarafından Yeşiltepe mahallesinde yapımı tamamlanan Extrem spor alanı Heyecan Bahçesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Bertiz ve Yedikuyular Kayak Merkezi yolu üzerinde bulunan Yaşam Parkına Komşu olan Heyecan Bahçesi açılışı ile sadece Kahramanmaraş Değil bölge illerine de hizmet verileceği belirtildi.
4 yıldan beri inşaatı devam eden Heyecan Bahçesi de heyecan yaşamak isteyen vatandaşların hizmetine sunulan açılışta konuşma yapan Dulkadiroğlu ilçe Belediye Başkanı Necati Okay’ın gençlere yönelik önemli projelerinden biri olan Heyecan Bahçesi, geniş bir protokol katılımıyla hizmete açıldı. Açılış programında konuşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, gençlere farklı ve güzel bir hizmet kazandırdıklarını vurguladı. Yedikuyular yolu üzerinde Yeşiltepe mahallesinde bulunan yaklaşık 50 dönümlük araziyi Extrem spor alanlarıyla donattıklarını dile getiren Başkan Okay, şunları aktardı: “Öncelikle bugün burada açılışımıza katılan tüm misafirlerimize çok teşekkür ediyorum. İlçemiz genlerinin ve ailelerinin hoşça vakit geçirebileceği bir alanı tamamlayarak hizmete sunduk. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. İnşallah burada güzel vakit geçirirler. Şehrimize ve ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”


GENÇLERİN ENERJİLERİNİ ATACAKLARI GÜZEL BİR MEKAN OLMUŞ
Açılış etkinliğine katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, gençlerin heyecan bahçesinde güzel vakit geçirmelerini temenni etti. Ünal, yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Sosyal belediyecilik anlayışıyla belediyelerimiz güzel çalışmalara imza atmaktalar. Bu çalışmalardan biri olan Heyecan Bahçesi’nin açılışını gerçekleştirdik. Gençlerimizin burada güzel vakit geçirmelerini temenni ediyorum. Bu güzel doğanın içerisinde güzel bir hizmet olmuş. Kahramanmaraş’a hayırlı ve uğurlu olsun.”
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’de bir konuşma yaparak tesisin hayırlı olmasını diledi.
Programa; Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Ak Parti Kahramanmaraş İl Koordinatörü Muhammed Abdullah Özer, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Ak Parti Kahramanmaraş il Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, Dulkadiroğlu İlçe Kaymakamı Kadir Okatan, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş,  Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.