“Halkımıza Kulak Veriyoruz,” « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Aksu Tv Acı Günü

3. SAYFA, ASAYİŞ

Vali Coşkun :” Kar’la başarılı bir mücadele ettik,”

BELEDİYE, DÜNYA, KAMU KURUM, KÜLTÜR SANAT

“Halkımıza Kulak Veriyoruz,”

Bu haber 16 Ağustos 2021 - 12:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay esnaf ziyareti yaptı..

“Halkımıza Kulak Veriyoruz,”

DULKADİROĞLU / Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi Belediye başkanı Necati Okay, ilçede mahalle ziyareti yaptı, esnafı dinledi ve “ her zaman halkımızın yanındayız halkımıza kulak veriyoruz,” dedi.

     Dulkadiroğlu ilçesinde Mahalle ziyaretlerini sürdüren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Sakarya, İsadivanlı ve Şeyhadil mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Okay, vatandaşların istek ve taleplerine kulak verdiklerini hatırlattı.
    Mahallelere yönelik yatırımların yoğun bir şekilde devam ettiğini kaydeden Başkan Okay, vatandaşların istek ve taleplerine kulak verdiklerini hatırlattı. Ortaya koydukları projelerde önceliğin vatandaşların talebi olduğunu aktaran Başkan Okay, şunları söyledi: “Her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelmek amacıyla mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerde yaptığımız çalışmaları anlatıyor, yeni çalışmalar için vatandaşlarımızla istişarelerde bulunuyoruz. Onların düşünceleri ve fikirleri bizler için son derece önemlidir. Şuanda ekiplerimiz birçok noktada yoğun bir çalışma yürütmektedir. İnşallah kış sezonuna kadar birçok çalışmayı da tamamlamış olacağız. Vatandaşlarımız her şeyin en iyisine layıktır. Onların huzuru, güveni ve mutluluğu bizler için çok önemlidir. Son olarak Sakarya, İsadivanlı ve Şeyhadil mahallelerimizde ziyaretlerde bulunduk. Buralara yaptığımız hizmetleri inceledik. Yeni yapılacak projeler için de vatandaşlarımızla istişarelerde bulunduk.”


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.