Güvenç Andırın İlçesinde « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/guvenc-andirin-ilcesinde/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Güvenç Andırın İlçesinde

Bu haber 06 Haziran 2018 - 12:37 'de eklendi ve 689 kez görüntülendi.

 

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Andırın İlçesine gelen Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, İl Başkan Yardımcısı Hakan Dereli, İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, Belediye Meclis Üyeleri ve Teşkilat üyeleriyle beraber çalışmalarda bulundu.

Çalışmalar Kapsamında Andırın Pazar esnafını ziyaret eden Güvenç vatandaşların taleplerini dinlerken, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak vatandaşlardan dua ve desteklerini istedi.

Daha sonra AK Parti Andırın ilçe seçim bürosuna giderek hemşehrileriyle bir araya geldi. Hemşehrilerine Yüzyılın seçimleri diye tabir ettiği 24 Haziran seçimlerinde “Ankara’ya elimizi güçlü gönderin Maraşlı olarak sesimiz gür olsun, Kahramanmaraşımız için bir şey isterken 16 yıldır olduğu gibi gür bir sesle isteyelim” diyerek seçimler için gece gündüz çalışmalarını istedi.