Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Personelleri iftarda buluştu « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/genclik-hizmetleri-ve-spor-il-mudurlugu-personelleri-iftarda-bulustu/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Personelleri iftarda buluştu

Bu haber 06 Haziran 2018 - 12:48 'de eklendi ve 609 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından personellerine her yıl Geleneksel olarak gerçekleştirilen İftar yemeği bu Ramazanda da yine düzenlendi.

31 Mayıs 2018 tarihinde Nassa Maraş Restoran da yapılan yemeğe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Şube Müdürleri ve tüm personellerin katıldığı İftar yemeğinde; misafirler Canlı performans Türk sanat Müziği ve Musikiler eşliğinde İftar saatinin gelmesini beklediler. Akşam ezanının okunması ile birlikte tüm personeller dualar eşliğinde Oruçlarını açtılar. Yemeklerin ve ikramların ardından Şube Müdürlerimizden Ökkeş Solmaz’ın Kuran Tilavetinin akabinde eller dua için semaya açıldı ve Fatihalar akundu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı personellere hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. Kuran’ı Kerimin indirilmeye başlandığı Mübarek Ramazan Ayının; Kardeşlik, yardımlaşma ve bağışlanma ayı olduğuna vurgu yapan İl Müdürü Kabakcı “Tüm personellerimiz ile yoğun iş temposu arasında kaynaşmak adına böyle sosyal faaliyetlere önem veriyoruz. Tüm personellerimizin tuttukları oruçların kabul olması, dualarının kabul olması, tüm İslam âleminde huzur ve barışın gelmesi temennisi ile tüm personellerimizin ve Ailelerinin Mübarek Ramazanı Şerifinizi Gönülden Kutluyor, ebediyete intikal etmiş personellerimize de Allahtan Rahmet diliyorum.” dedi.

Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından İftar programı tamamlandı.