Fikir Atölyesi Düşünce Derneği’nin 11. Geleneksel Başkonuş Kampı yapıldı « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/fikir-atolyesi-dusunce-derneginin-11-geleneksel-baskonus-kampi-yapildi/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Fikir Atölyesi Düşünce Derneği’nin 11. Geleneksel Başkonuş Kampı yapıldı

Bu haber 13 Temmuz 2018 - 17:52 'de eklendi ve 746 kez görüntülendi.

Fikir Atölyesi Düşünce Derneği’nin 11. Geleneksel Başkonuş Kampı yapıldı. Kampın Birinci gününde 24 Haziran seçim sonuçlarının analizi ve seçmenlerin oy tercihlerini etkileyen faktörler tartışıldı.
Dernek üyeleri, Kampın İkinci gününde Gaziantep’ten gelen gönül dostlarıyla Cumhur İttifakı ve Siyasal Blokların yerel seçimlerde seçmen üzerindeki etkileri tartışıldı.

Kampın son gününü ise doğa yürüyüşü yaparak ve dinlenerek geçirdiklerini ifade eden üyeler, kampın son derece verimli geçtiğini ifade ettiler. Daha sonra kamp alanının temizliğini yaparak gelecek sene buluşmak üzere ayrıldılar.
Dernek Başkanı Fatih Yıldız ise kampın sonucunda oluşturulacak raporun ilgili mercilere verileceğini dile getirerek çalışmalarımız aynı hızla devam edecek dedi.