AKEDAŞ’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/enerjiyi-indirimli-alin/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

AKEDAŞ’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Bu haber 01 Eylül 2018 - 13:02 'de eklendi ve 20.965 kez görüntülendi.

AKEDAŞDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA
Akedaş Genel Müdürü Medine Tanış
Enerjiyi indirimli alın

Kahramanmaraş Adıyaman Elektrik Dağıtım Pazarlama A.Ş. AKEDAŞ , müşterilerine hizmet vermeye devam ettiğini ifade eden genel müdürü Medine Tanış ,” Tüketici için en avantajlı tarife geçmesini avantajlarını anlattı.
AKEDAŞ TÜKETİCİSİ İÇİN EN AVANTAJLI TARİFEYİ SEÇTİ
Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak, siz değerli tüketicilerimiz, Serbest Tüketici Sözleşmesini imzalamak yoluyla indirimli elektrik kullanmaktayken, Enerji Piyasasında gerçekleşen maliyetlerin artışından dolayı, Ulusal Tarifenin Serbest Tüketici tarifesine göre daha avantajlı hale gelmesiyle, tarafınıza SMS, Sözleşmeye Davet, E-mail yolları ile bildirim yapılarak daha avantajlı olan Ulusal Tarife portföyüne geçişiniz şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
Bu geçiş sürecinde tarafınızın, Tüketici İşlem Merkezlerimizden size en yakın olanına gelerek bazı işlemleri tamamlaması gerekmektedir.
Bu işlemlerin hepsi siz değerli tüketicilerimizin daha avantajlı tarifeden faydalanması için gerçekleştirilmektedir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Bütün enerjimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız.
Sizlere enerji dolu günler diliyoruz.
Akedaş
Herkese Yetecek Kadar Enerjimiz Var