EKİPLERİMİZ GECE GÜNDÜZ GÖREVİNİN BAŞINDA « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Çankırı’da Dondurma Rüzgarı

3. SAYFA, DÜNYA, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

EKİPLERİMİZ GECE GÜNDÜZ GÖREVİNİN BAŞINDA

Bu haber 24 Ocak 2022 - 16:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

EKİPLERİMİZ GECE GÜNDÜZ GÖREVİNİN BAŞINDA

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, karla mücadele çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunarak, “Ekiplerimiz karla mücadele çalışmalarını gece gündüz yoğun bir şekilde sürdürmektedir” dedi.
Kahramanmaraş’ta etkisini sürdüren kar yağışı ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Okay, ekiplerin yoğun çalışmasının sürdüğünü ifade etti. Kar yağışı ile birlikte kriz masası oluşturduklarını anlatan Başkan Okay, vatandaşların mağdur olmaması adına yoğun bir çalışma başlattıklarını hatırlattı.
Başkan Okay, karla mücadele çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Türkiye genelinde etkisini artıran kar yağışı şehrimizde de yoğun bir şekilde devam etmektedir. Bu yoğun kar yağışı ile birlikte bizde gerekli tedbirleri aldık. Bu tedbirler kapsamında ilçemizin dört bir yanında ekiplerimiz seferber olmuş durumdadır. Şuanda iş makinalarımız yol açma çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Ayrıca kaldırımların temizlenmesi, yaya ulaşımının sağlanması adına da çalışma yapıyoruz. Bu noktada vatandaşlarımızın da hassasiyetle davranmasını rica ediyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.