Dulkadiroğlu Ak Parti Kalesi « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/dulkadiroglu-ak-parti-kalesi/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Dulkadiroğlu Ak Parti Kalesi

Bu haber 08 Haziran 2018 - 8:43 'de eklendi ve 655 kez görüntülendi.

“DULKADİROĞLU AK PARTİ’NİN KALESİ”

 

DULKADİROĞLU/ Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Celalettin Güvenç, Dulkadiroğlu ilçesinde esnaf ziyareti yaparak, 24 Haziran da kendilerine destek verilmesini istedi.

AK Parti 27. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Adayı TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, seçim ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Güvenç, “Vatandaşlarımız 24 Haziran seçimlerine hazır, gerek cumhurbaşkanımız için gerek meclis seçimi için bir kararlılık sergiliyorlar. Zaten Kahramanmaraş kalemiz olduğu gibi Dulkadiroğlu İlçemizde AK Parti’nin kalesi” dedi.

Dulkadiroğlu esnafı ile hem hal olan AK Parti’de Milletvekili Adayları ve parti teşkilatları, seçim çalışmalarını aktif bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili olarak görev yapan Celalettin Güvenç, kentin bütün ilçelerini ve mahallelerini gezerek çalmadık kapı, almadık gönül bırakmıyor. Kentin her noktasında vatandaşlarla bir araya gelerek, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatan Güvenç, bu kez ise Dulkadiroğlu İlçesi sınırlarında bulunan Şeyhadil Mahallesi’ne bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Şeyhadil Mahallesi’nde bulunan Perşembe Pazarı esnaflarını ziyaret eden Güvenç’e, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’da eşlik etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Güvenç, AK Parti döneminde çıtanın çok yükseldiğini, Türkiye’nin ve Kahramanmaraş’ın daha önce hayal edilemeyecek hizmetlerle buluştuğunu söyledi.

“DULKADİROĞLU AK PARTİ’NİN KALESİ”

Dulkadiroğlu İlçesi’nin AK Parti’nin kalesi olduğunu dile getiren Güvenç, “Bugün Dulkadiroğlu Şeyhadil Mahallesi’ndeyiz. Gözlemlediğimiz kadarıyla vatandaşımız 24 Haziran seçimlerine hazır. Gerek cumhurbaşkanımız için gerek meclis seçimi için bir kararlılık sergiliyorlar. Zaten Kahramanmaraş kalemiz olduğu gibi Dulkadiroğlu İlçemizde AK Parti’nin kalesi. Vatandaşlarımızla büyük bir memnuniyetle dertleşiyoruz, konuşuyoruz. Biz seçim çalışmasını sadece bir selamlama olarak görmüyoruz. Alan taraması olarak görüyoruz. Halkımızın sorunlarını dinleme fırsatı olarak görüyoruz. Belediye başkanımız yanımızda, teşkilattan arkadaşlarımız yanımızda. Büyük bir sevgi ile muhabbetle yürütüyoruz. Ak Parti döneminde çıta çok yükseldi. Daha önce hayal edilemeyecek hizmetler vatandaşımızın ayağına geldi. Dolayısıyla vatandaşımız sürekli daha iyisini istiyor. Artık dünya değişti. Kimse mevcut duruma razı olmuyor. Herkes daha iyisini istiyor. Bizde bunu saygıyla karşılıyoruz. Oturuyoruz, konuşuyoruz. Yapılabilecek işleri de ilgili belediye başkanımıza ilgili bakanlıklara iletiyoruz. Bu yadırganacak bir şey değil” dedi.

“AK PARTİ’NİN ALTERNATİFİ YOK”

Halkın taleplerinin karşılayacak AK Parti’den başka alternatifin olmadığına değinen Güvenç, “Halkımız o kadar güzelliklere alıştı ki bu talepleri AK Parti’den başka karşılayacak alternatifte yok. Vatandaşımız bunu da biliyor. Vatandaş bize yaptınız, daha iyisini de yine siz yaparsınız diyor. Çok güzel diyaloglar oluyor. Çok güzel gelişmeler oluyor. Bizde buna inanıyoruz. Bizim halkımız dünyanın en güzel halkı. En mazlum insanları ve en hayırsever insanlar. Bakın yeryüzünde bu kadar yabancıya yardım eden, fedakâr olan, aile mefhumunu koruyan, ahlaklı bir toplum kalmadı. Dolayısıyla biz bu hizmetleri ibadet sayıyoruz. Her türlü taleplerini de yerine getirmeye çalışıyoruz. İmkânımızın ve gücümüzün yettiği kadarda hizmet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINI DİNLİYORUZ”

Celalettin Güvenç ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ise, “24 Haziran seçimleri münasebetiyle ilçemizi milletvekili adaylarımızla karış karış geziyoruz. Bugün milletvekilimiz Celalettin Güvenç Bey ile Şeyh Adil Mahallemizde esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını ve problemlerini dinliyoruz. Yaptıklarımıza vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Vatandaşımızın ufak tefek eksiklikleri varsa onları anında gidermenin telaşı içerisine giriyoruz. Tüm vatandaşlarımıza gösterdikleri ilgi ve alakadan, bu zamana kadar bize vermiş oldukları destekten dolayı çok çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Güvenç ile Okay, Fetih Bulvarı ve Girne Caddesi’nde esnaf ziyaretlerine devam etti.