Dondurmalı Kayıt Günü « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/dondurmali-kayit-gunu/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Dondurmalı Kayıt Günü

Bu haber 05 Temmuz 2018 - 15:15 'de eklendi ve 2.883 kez görüntülendi.

Ak Partili Vekillerin Kayıt Heyecanı
Dondurmalı Kayıt Günü

BEKİR DOĞAN
ANKARA / Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri TBMM giderek vekillik kayıtlarını yaptırırken, Yaşar Pastanesinin dondurma şovu büyük ilgi gördü.
Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili seçilen : Mahir Ünal, Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal ve Habibe Öçal, TBMM gelerek mazbatalarını verip kayıp işlermelerini yaptıktan sonra vekillere ve gazetecilere dondurma dağıttılar..
Vekillerin dondurma kayıt heyecanı

Kahramanmaraş milletvekilleri Mecliste kayıt yaptırdıktan sonra Maraş dondurması keserek yöresel baklava ikramında bulundu.
Mado yönetim kurulu üyesi Atilla Kambur ve ekibinin Yaşar Pastanesi olarak hakiki dondurma, baklava ve Tarhana ikramı büyük ilgi gördü.
Çangalda asılı dondurmayı satırla kesen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, belediye seçimleri için erken seçim yok, durmak yok yola devam diyerek dondurma kesti.
AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Mahir Ünal, Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, seçilemeyen adaylar : Türk İslam Karakoç ve Mehmet İlker Çitil de hazır bulundu.

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal milletvekillerinin rozetlerini taktı. Mahir Ünal daha sonra Meclis Şeref Holü’ne getirilen Maraş dondurmasından keserek basın mensupları ve çalışanlara ikram etti.
Diğer illerden seçilen : siyasi yartilere mensup vekillere dondurma baklava ikramı yapıldı.
Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekillerinin dondurma gösterisi büyük ilgi gördü.
Ak Partili milletvekilleri, TBMM’de kayıtlarını yaptırdıktan sonra Maraş dondurması keserek, yöresel baklava ikramında bulundu.
AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Mahir Ünal, Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, Meclis’te kayıt yaptırdı. AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal milletvekillerinin rozetlerini taktı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak vekil arkadaşlarının rozetlerini de takarak hoş geldiniz yaptıktan sonra Mahir Ünal daha sonra Meclis Şeref Holü’ne getirilen Maraş dondurmasından keserek basın mensupları ve çalışanlara ikram etti. Milletvekilleri de daha sonra Maraş’a ait baklava ve yöresel ürünleri Şeref Holü’nde bulunan memurlara ikram etti.
Maraş Dondurma şovunu yapan Mado Yönetim Kurulu üyesi, Yaşar Pastanesi olarak TBMM yapılan ikramda büyük ilgi gördü..
Yemin töreni ve Pazartesi günü Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini kurulması ile tatile girecek TBMM ile birlikte vekillerimiz Kahramanmaraş’a gelerek ilçelere teşekkür ziyareti yaparken, 2019 da ki mahalli seçimler için çalışmaya başlayacaklar..
Dondurmalı kayıt ise : tarihe geçti.