Dim, Ürdün’le İşbirliği Yapıyoruz « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Dim, Ürdün’le İşbirliği Yapıyoruz

Bu haber 18 Aralık 2019 - 11:12 'de eklendi ve 3.317 kez görüntülendi.

Küresel Gazeteciler Konseyi Başkanı Mehmet Ali Dim

Ürdün’le İşbirliği Yapıyoruz

ÜRDÜN / Küresel Gazeteciler Konseyin Ürdün toplantısını alt yapısını oluşturmak için Ürdün’e giden KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim’ Genel Başkan Vekili Osman Altınışık Ürdün de karşılıklı ziyaretler ve güzel işbirliği için ilk adımı attılar..

      KGK den Ürdün çıkarması olarak basın da yer alan ziyaretin yankıları devam ederken, Genel Başkan Mehmet Ali Dim, “ Ülkemizi her ortamda tanıtmak için çalışıyoruz,” dedi.

     Ürdün’deki Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Forumu’na katılmak üzere başkent Amman’a giden Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, Ürdün’de gerçekleştirecekleri medya buluşması ve işbirliğinin temellerini attı. KGK Genel Başkan Vekili Osman Altınışık da Ürdün temaslarında Dim’e eşlik etti.

     KGK Genel Başkan Vekili Osman Altınışık’ın da eşlik ettiği Dim, Ürdün‘ün başkenti Amman’da gerçekleştirilen ‘Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Forumu‘na katıldı. Dim, forumda KGK dosyasını Arap Ülkeleri Enerji Komitesi Başkanı Muhammed Altaani’ye vererek, Ürdün’de yapmayı planladığı medya buluşması için de görüş alışverişinde bulundu. Dim, forum sonrası da Altaani’ye bir de teşekkür plaketi verdi. Ürdün Başbakan Yardımcısı Ziyad Jebreel’in elinden şükran plaketi alan Dim “Ürdün’de işbirliği temellerini attık” dedi.