Çuhadar; “Darbelere hayır diyoruz” « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/cuhadar-darbelere-hayir-diyoruz/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Çuhadar; “Darbelere hayır diyoruz”

Bu haber 17 Temmuz 2018 - 9:21 'de eklendi ve 835 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar;
“Darbelere hayır diyoruz”

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar, biz gazeteciler olarak hep darbelere karşı olduk bugünden karşıyız, yarında darbeye hayır diyeceğiz” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “DARBE DÖNEMİNİ BİR DAHA AÇILMAMAK ÜZERE KAPATTIK” sözüne atıf yaparak:
“Darbe demek geriye gitmek demekdir, bu ülke darbelerden çekti, artık biz darbe istemiyoruz, 15 Temmuz 2016 da hain FETÖ örgütünü o hain kalkışması, Türk milletinin ikinci kurtuluş savaşı oldu: Bu zaferin sahibi 81 milyonun tamamıdır. Nasıl istiklal harbimiz ülkemizde yeni bir dönemi başlatmışsa 15 Temmuz da Türkiye’nin önünde yeni kapılar araladı. Bu dayanışma iklimi başta terör ve vesayetle mücadele olmak üzere Türkiye’yi tüm cephelerde güçlendirdi.
Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti olarak Türk basını olarak darbe ve darbecilere karşıyız ve bugün 15 Temmuz bizim için bağımsızlığımız için önemli bir gündür” diye konuştu.