CLARİON HOTEL KAHRAMANMARAŞ EN İYİLER ARASINDA « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

CLARİON HOTEL KAHRAMANMARAŞ EN İYİLER ARASINDA

Bu haber 14 Aralık 2019 - 15:08 'de eklendi ve 9.245 kez görüntülendi.

   Turizmin Oscarları olarak kabul edilen 10 yıldır düzenli olarak, turizm sektörünün en iyi otellerine halk oylaması sonucunda verilen QM AWARDS 2019 ödüllerinde, Clarion Hotel Kahramanmaraş; Türkiye’nin En Başarılı Akdeniz Şehir Oteli branşında finale yükselerek ilk 3 otel arasına girdi.

   Quality Management 2019 2.tur oylaması 28 Kasım – 12 Aralık tarihlerinde gerçekleşti. Clarion Hotel Kahramanmaraş, ikinci turu da geçerek ilk üç otel arasında yerini aldı. Son üç otelin kaldığı yarışma da birinci kim olacağı 19 Aralık Perşembe günü belli olacak.

FİNALDE ZORLU RAKİPLER BEKLİYOR

      Antalya başta olmak üzere, Adana, Hatay ve Mersin’den onlarca otel arasında sıyrılarak finallere kalan Clarion Hotel Kahramanmaraş’ı, finalde de de çok zorlu rakipler bekliyor. %100 halk oylaması sonucu belirlenecek bu ödüle dair Otel Genel Müdürü İbrahim Göğem yaptığı açıklamada; Bu ödülü Kahramanmaraş’ımıza getirmek için canla başla çalıştıklarını, kazananın sadece Clarion Hotel değil, tüm Kahramanmaraş olacağını belirtti.

GURUR VE ONUR VERİCİ

  Göğem; “Kahramanmaraş’ımızın tanıtımı ve bilinirliğinin arttırılması adına mükemmel bir fırsat. Tüm Turizm Otelcilik duayenlerinin bulunduğu bir platformun en üst basamağında, şehrimizin bir otelinin bulunması son derece gurur ve onur verici bir şey. Bu ödüle aday olma aşamasından bu ana kadar bizlere desteklerini esirgemeyen ve esirgemeyecek olan tüm Kahramanmaraşlı hemşerilerimize ve böylesine eşsiz bir tesisi memleketimize kazandıran Yönetim Kurulu Başkanımız Ramazan Tekinşen’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

   Akdeniz’in En İyi Şehir Oteli branşında yarışan ve Clarion Hotel Kahramanmaraş’ın da içinde bulunduğu 3 otel arasında birinci olan tesis, 19 Aralık 2019 tarihinde Antalya’da yapılacak olan organizasyon ile belli olacak.