CEBELOĞLU: YENİ YILIN MİLLETİMİZE VE TÜM İNSANLIĞA BARIŞ, HUZUR VE REFAH GETİRMESİNİ DİLERİM « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

KİMSE SOKAKTA KALMASIN!

BELEDİYE, YEREL HABERLER

EKİPLER GECEDEN SABAHA TUZLAMA YAPTI

BELEDİYE, YEREL HABERLER

CEBELOĞLU: YENİ YILIN MİLLETİMİZE VE TÜM İNSANLIĞA BARIŞ, HUZUR VE REFAH GETİRMESİNİ DİLERİM

Bu haber 30 Aralık 2021 - 17:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CEBELOĞLU:“ YENİ YILIN MİLLETİMİZE VE TÜM İNSANLIĞA BARIŞ, HUZUR VE REFAH GETİRMESİNİ DİLERİM.

     Kahramanmaraş İl emniyet Müdürü Salim  Cebeloğlu Kahramanmaraş halkına  Yeni Yıl mesajı verdi. Cebeloğlu mesajında şunları belirtti; “2022 yılına girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü olarak aynı şevk ve azimle, zaman mefhumu gözetmeksizin, enerjimizi ilimiz ve ülkemizde emniyet ve asayişin en üst seviyede sağlanması için kullanarak, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Hizmetin en iyisine layık siz değerli vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla yeni yılda da 24 saat görevimizin başında olduğumuzu ifade etmek isterim.

     Meydana gelebilecek her türlü olayın önlenmesinde sizlerin vereceği destekle suç ve suçluyla mücadelemiz etkin bir şekilde devam edecektir. Şüphesiz bu mücadeledeki en büyük gücümüz ve motivasyon kaynağımız vatandaşlarımızın bizlere verdiği ve de vereceği destektir.

     Bu vesileyle şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize minnetlerimi ifade ediyorum.

     Bu duygu ve düşüncelerle Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin, Teşkilat mensuplarımızın ve ailelerinin yeni yılını kutlar; yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini dilerim” dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.