ÇAĞLAYANCERİT’TE 18-25 ARASI AŞI OLANLARA HEDİYE VERİLECEK « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Türkoğlu ‘lu Gençler TEKNOFEST Sevdi

3. SAYFA, BELEDİYE, TEKNOLOJİ

ÇAĞLAYANCERİT’TE 18-25 ARASI AŞI OLANLARA HEDİYE VERİLECEK

Bu haber 16 Ağustos 2021 - 13:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ÇAĞLAYANCERİT’TE 18-25 ARASI AŞI OLANLARA HEDİYE VERİLECEK

Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit İlçesinde Tedirgin Olma Aşı Ol”  kampanyası düzenleniyor. Çağlayancerit Kaymakamlığı Kampanyaya katılanlar arasında çekiliş yapacak ve çekiliş sonrası hediyeler verilecek.

Kampanya hakkında açıklama yapan Çağlayancerit İlçe Kaymakamı Özgür İşçimen şunları belirtti;Bilindiği üzere, temmuz ayı ile birlikte sosyal hayatta normalleşmeye geçilmesinden dolayı vaka sayıları ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de hızlı bir şekilde artış göstermektedir. İlçemiz aşılanma oranları diğer ilçelerden düşük seyretmekte olup il ortalamasının altında yer almaktadır. Covid-19 salgınında en etkili ve tek çarenin aşı olduğu ve şuana kadar tüm dünyada yaklaşık 5 milyar doz aşı yapılmış olması aşının güvenirliği ve önemini ortaya koymaktadır. Hemşerilerimizin salgınla mücadele de gerekli hassasiyeti ve duyarlığı göstermesi adına 18-25 yaş arası (25 yaş dâhil) aşı olan ve eylül ayı sonuna kadar aşı olacak kişilere yapılacak  çekiliş  ile  50 kişiye (bisiklet, tablet, digital saat vb.) sürpriz hediyeler dağıtılacaktır” dedi.

İşçimen; “Fedakârca çalışan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere mesai arkadaşlarıma salgınla mücadele kapsamındaki olağanüstü gayret ve çabalarını takdir ediyor emeklerinin ziyan olmaması adına tüm hemşerilerimizi aşı olmaya davet ediyoruz. Muhsin Yazıoğlu Camimizin önünde sürekli olarak aşı çadırımız bulunmakta olup randevusuz aşı olabilirsiniz” dedi.

Açıklama: C:\Users\SEKRETERLİK\Downloads\WhatsApp Image 2021-08-13 at 13.38.37.jpeg

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.