Büyükşehir Belediyesi Kavşut Grup Yolunda « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/buyuksehir-belediyesi-kavsut-grup-yolunda/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Büyükşehir Belediyesi Kavşut Grup Yolunda

Bu haber 28 Haziran 2018 - 12:59 'de eklendi ve 537 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında grup yolarlında çalışmalarına devam ediyor.
Göksun İlçesine bağlık Kavşut Grup Yolunda genişletme ve alt yapı çalışmalarını tamamlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi toplamda 30,5 kilometre uzunluğundaki yolda genişletme çalışamalrı ile 5 metrelik yolu 8 metre genişliğe çıkartarak alt yapı çalışmalarını tamamladı.
Mevcut yolda şu anda malzeme çekimi ve filler serimine başlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu çalışmaların tamamlanmasının ardından sathi kaplama çalışmalarına başlayacak.
Ortatepe – Alıçlıbucak – Kömürköy – Çamdere- Kavşut ve bağlı obalara hitap eden grup yolunda sathi kaplama çalışmaları bu yıl tamamlanacak.