BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ESNAFIN VADESİ GELMEMİŞ 25 MİLYON TL ALACAĞINI ÖDEYECEK « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ESNAFIN VADESİ GELMEMİŞ 25 MİLYON TL ALACAĞINI ÖDEYECEK

Bu haber 02 Temmuz 2021 - 10:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ESNAFIN VADESİ GELMEMİŞ 25 MİYON TL ALACAĞINI ÖDEYECEK

Esnafa yönelik yeni bir destek daha açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Kurban Bayramı öncesi esnafımıza vadesi gelmeyen alacaklarına istinaden 25 Milyon TL erken ödeme yapıyoruz. Emek verip alın teri döken hemşehrilerimizin daima yanındayız. Her zaman destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, esnafa yönelik bir müjde daha verdi. Başkan Güngör, esnafın vadesi gelmeyen 25 Milyon TL’lik alacağının Kurban Bayramı öncesinde ödeneceğini açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “İyilik paylaşıldıkça çoğalır düsturuyla çalışmaya devam ediyoruz. Kurban Bayramı öncesi esnafımıza vadesi gelmeyen alacaklarına istinaden 25 Milyon TL erken ödeme yapıyoruz. Emek verip alın teri döken hemşehrilerimizin daima yanındayız. Her zaman destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

25 MİLYON TL ÖDEME YAPILACAK

Pandemi döneminde esnafını yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediyesi’nin, sunduğu desteklerin yanı sıra daha önce de vadesinden önce gerçekleştiği esnaf ödemeleri memnuniyet yaratmıştı. Yeni normalleşme kararlarının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör açıkladığı bu müjde yine esnaf tarafından olumlu karşılandı. Yapılan planlamayla Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde esnafın vadesi gelmemiş 25 Milyon TL’lik alacağını ödeyecek. Esnafa önemli bir destek daha sağlanmış olacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.