BRÜCKNER, İTEKS İLE KTM 2020’DA « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

BRÜCKNER, İTEKS İLE KTM 2020’DA

Bu haber 16 Eylül 2020 - 8:45 'de eklendi ve 102 kez görüntülendi.

Tekstil sanayi boya-baskı-terbiye ve teknik tekstiller sektörlerinde alanlarında dünyanın önde gelen imalatçılarının Türkiye temsilciliğini yapan İTEKS, KTM 2020 Fuarı’na katılımını açıkladı.

Brückner, Fong’s Then, Goller, Osthoff Senge, Erhardt Leimer-EL, SPG, ETF, Ramisch Guarneri, Lacom gibi dünyaca ünlü markalarla tekstil sektörüne hizmet veren İnter Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. (İTEKS), müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası verdiği destekle fark yaratıyor.

İteks, KTM 2020 Fuarı’nda

Tekstil sanayi boya-baskı-terbiye ve teknik tekstiller sektörlerinde alanlarında dünyanın önde gelen imalatçılarının Türkiye mümessilliğini yapan İteks, 6. Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı’na katılımını açıkladı.

İteks’in Ortaklarından Sami Çakırca, firma ve KTM 2020 ile ilgili sorularımızı yanıtladı. 1984 yılında kurulan İteks’in tekstil terbiye sektöründe boya, baskı ve terbiye makineleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinin Türkiye mümessilliğini yaptığını hatırlatan Çakırca; “İteks, mümessilliğini yaptığı Brückner, Fong’s Then, Goller, Osthoff Senge ve Erhardt Leimer-EL gibi alanında dünya markası olmuş firmalarla KTM 2020’a katılacak.” açıklamasında bulundu.

 “KTM Fuarı Yalnızda Kahramanmaraş’a Hitap Etmiyor”

Sami Çakırca, Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı’nın bölgesel önemine değinerek bu tarz fuarlara katılmanın İteks açısından önemini şu sözlerle vurguladı: “KTM Fuarı bizim için bölgesel olması açısından önemli. Bilindiği üzere fuar yalnızda Kahramanmaraş’a hitap etmiyor. Çevre illerin de bu fuarda öne çıktığını daha önceki katılımlarımızdan biliyoruz.”

“KTM Fuarlarında Bölgesel İlgiyi Yakalıyoruz”

Daha önce katıldıkları KTM Fuarlarında bölgesel ilgiyi yakaladıkları için bu yılki fuara tekrar katılma kararı aldıklarının altını çizen Çakırca; “Fuarların, müşterilerle ilişkileri tazelemede ve yenilikleri tanıtmada oldukça faydası oluyor. Her şeyden önce bize ve birçok yatırımcıya heyecan veriyor. Makinelerde her yıl muhteşem değişiklikler olmasa da ilişkilerin tazelenmesi, ayrıntıların gözden geçirilmesi açısından fuarları yararlı buluyoruz.” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN