BETONUN DAYANIMI VE DAYANIKLILIĞINA ETKİ EDEN FAKTÖRLER’ KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Çankırı’da Dondurma Rüzgarı

3. SAYFA, DÜNYA, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

BETONUN DAYANIMI VE DAYANIKLILIĞINA ETKİ EDEN FAKTÖRLER’ KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ

Bu haber 26 Ocak 2022 - 15:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BETONUN DAYANIMI VE DAYANIKLILIĞINA ETKİ EDEN FAKTÖRLER’ KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ

KSÜ Öğretim Üyelerinin Katkılarıyla Elbistan’da ‘Betonun Dayanımı ve Dayanıklılığına Etki Eden Faktörler’ Konulu Konferans Düzenlendi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinin (KSÜ) akademik katkılarıyla Elbistan Paksoy Hazır Beton ve Limak Kilis Çimento Fabrikası tarafından ‘Betonun Dayanımı ve Dayanıklılığına Etki Eden Faktörler’ konulu konferans düzenlendi.

Elbistan Belediyesi Pınarbaşı Sosyal Tesisleri Toplantı Salonunda gerçekleştirilen konferansın açılış konuşmalarını Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ve Paksoy Hazır Beton Yöneticisi Şahin Paksoy yaptı.

Açılış konuşmalarının ardından KSÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Temiz tarafından konferans sunumu gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Hüseyin Temiz sunumunda betonu oluşturan malzemelerin özellikleri, betonun dayanım ve dayanıklılığı, betonun dayanım ve dayanıklılığına etki eden faktörler ile uygulamada görülen ve betonun niteliğinin düşmesine neden olan problemlere ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.