“BENİM HATAM” KİTABI ÇIKTI! « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

“BENİM HATAM” KİTABI ÇIKTI!

Bu haber 17 Ocak 2020 - 12:19 'de eklendi ve 6.471 kez görüntülendi.

  Kahramanmaraşlı Gazeteci- Yazar İlhan Gökalp Durmuş ilk kitabı olan “ Benim Hatam “ kitabı çıktı.

  Yedi Güzel Adamın şehri ve edebiyatın başkenti Kahramanmaraş’ta yetişen Gazeteci yazar İlhan Gökalp Durmuş’un ilk kitabı ”Benim Hatam”  yayınlandı. Gazeteci Yazar Durmuş’un ilk kitabı olan “Benim Hatam” kitabını şöyle değerlendirdi; “Kahramanmaraş’ımızda doğup büyümüş olmak ile oldukça onur duyuyorum çünkü bu şehirde hangi kapıyı çalsanız o evde, o ailede muhakkak suretle bir şair, bir yazar ve bir ozan bulursunuz. Kahramanmaraş Türk edebiyat dünyasının mihenk taşlarından birisidir. Yedi güzel adamın şehridir. Adil Erdem Bayazıt, Cahit Zarifoğlu, Akif İnan, Rasim Özdeneren, Nuri Pakdil ve Karakoç ailesinden Bahattin Karakoç, Abdurrrahim Karakoç daha ismini sayamadığım bir çok şair yazar ve ozan bu topraklarda yetişti. Bu Kahraman kentin özelliğidir. Kendimizi ifade edebilmek için yıllarca bir elimizde kalem bir elimizde saz ile yıllar boyunca kendimize edebiyatın başkenti diyebilecek kadar büyük şairler, yazarlar ve ozanlar yetiştirmişiz. Ben çocuk yaşta bir yola çıktım onbeşli yaşlarımda yazmaya başladım yıllar boyunca teknolojinin de avantajı ile bir çok ünlü yazar ve şairden feyz alarak onlardan öğütler alarak şu an meydana çıkan kitabımı ilk adım olarak oluşturdum. Yıllar boyunca sosyal medyadaki yazdıklarımı takip edenler ( ben dostlarım diyorum onlara ) hep bir gün kitap çıkaracağım günü bekledi sabırla ve bu kitap hayalimize sadece ben değil hep birlikte kavuştuk. Popüle kültüre uygun olarak içindeki aforizmalarla, denemelerle sorgulayıcı bir tarz ile yazdığıma inanıyorum kitabımı” dedi.

HATALARINIZI SEVİN SARILIN HATALARINIZA

  Gazeteci yazar Durmuş sözlerine şöyle devam etti; “Kitabın ismini Benim Hatam olarak tanımladım. Hayatımız boyunca hatalarımızdan yola çıkarak dersler çıkartarak yola devam ederiz. Benim Hatam kitabında bir parça bu hatalarımızı sahiplenmemiz gerektiğinin bunlardan iyi dersler alarak bir sonraki durağa yolculuk etmemiz farkındalığını anlatmaya çalıştım” dedi.

DR ve BÜTÜN ONLİNE KİTAPÇILARDA SATIŞA SUNULDU

  Gazeteci Yazar İlhan Gökalp Durmuş’un ‘Benim Hatam’ kitabı D&R, n11, Babil, Emek, Kitap Yurdu, İdefix, Alfa, Amazon Türkiye, Oku Oku, İnsancıl Kitap Dağıtım gibi ulusal dağıtım firmalarının sitelerinde tanıtım bülteniyle birlikte satışa sunuldu.