Başkan Mahçiçek, Personelinin Yeni Yılını Kutladı « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

KİMSE SOKAKTA KALMASIN!

BELEDİYE, YEREL HABERLER

EKİPLER GECEDEN SABAHA TUZLAMA YAPTI

BELEDİYE, YEREL HABERLER

Başkan Mahçiçek, Personelinin Yeni Yılını Kutladı

Bu haber 01 Ocak 2022 - 10:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Mahçiçek, Personelinin Yeni Yılını Kutladı

ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Belediye personeliyle Hizmet Binası konferans salonunda bir araya geldi. Personelin yeni yılını kutladı.

     Onikişubat Belediyesi olarak yaptıkları hizmetlerin çok  kısa bir 2021 değerlendirmesi yapan Başkan Mahçiçek :  “Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geçirdik. Her ne şartta olursa olsun bu ülke birlik ve beraberlik içerisinde olmayı bildi. Bizim en büyük artımız zor günde bir olmayı başarabilmemizdir. Dolayısıyla farklı mecralardan aile, toplum ve birliğimize yönelik saldırılar olsa da bu erdemlerimizi korumayı bilmeliyiz.

Ülkemiz artık güçlü bir ülke. Güçlü ülkemize güçlü evlatlar yetiştirmeliyiz.  Biz de bu ülkenin evlatları olmaktan gurur duyuyoruz. Ekonomik olarak bizi zor duruma düşürmeye çalışsalar da artık eskisi gibi değil. Devletimizi ihracatıyla, üretimiyle, dünyada söz sahibi olmasıyla büyük bir ülke. Bizler de en iyi şekilde ülkemize hizmet ediyoruz ve edeceğiz.

Belediye personeli olarak yaptığınız katkılar ve çalışmalarla bugüne geldik. Hepinize emekleriniz için teşekkür ediyor yeni yılınızı kutluyorum. Aileniz ve sevdiklerinizle daha mutlu, daha sağlıklı ve aydınlık günleriniz olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.