BAŞKAN GÜNGÖR DOĞAKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI’NA KATILDI « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Öğretmenlerin Bitmeyen Dostluğu !

3. SAYFA, KÜLTÜR SANAT

BAŞKAN GÜNGÖR DOĞAKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI’NA KATILDI

Bu haber 23 Mart 2022 - 14:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BAŞKAN GÜNGÖR DOĞAKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI’NA KATILDI

Hatay’da düzenlenen DOĞAKA 104. Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan Başkan Güngör, “Bugün Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansımızın 104. Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldık. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Hatay’da gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 104. Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı. Hatay Valiliği Abdurrahman Melek Toplantı Salonu’nda DOĞAKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Başkan Güngör’ün yanı sıra Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, DOĞAKA Genel Sekreter Vekili Oğuz Alibekiroğlu ve ilgili kurum temsilcileri yer aldı.

Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum

2022 yılı genç istihdam programı, yenilikçilik finansman desteği, ajansın kurumsal faaliyetleri, Kahramanmaraş, Hatay ve Osmaniye’de gerçekleştirilen ve planlanan turizm ve seracılık destekleri gibi pek çok konunun masaya yatırıldığı toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Güngör, “Bugün Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansımızın 104. Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldık. Şehrimiz adına çeşitli alanlarda yapmış olduğumuz başvurular hakkında görüşmeler gerçekleştirdik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.