Attarlar Odası Başkanı Cuma Güler Kayınbaba oldu « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Attarlar Odası Başkanı Cuma Güler Kayınbaba oldu

Bu haber 10 Ağustos 2020 - 11:29 'de eklendi ve 687 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Attarlar Odası Başkanı Cuma Güler Oğlu Mehmet Anıl’ı evlendirdi. Güler kayınbaba oldu.

Kahramanmaraş Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Bahçesi’nde yapılan düğüne Siyaset ve Esnaf kesimden birçok davetli katıldı. Attarlar Odası Başkanı Cuma Güler gelen konukları kapıda karşılarken düğünü yoğun bir katılım oldu.

Cuma ve Fatma Güler Çiftinin oğlu Mehmet Anıl Güler ile Mustafa ve Zübeyde Genç’in kızı Beyza Genç yapılan düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Düğüne Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Kemesob Başkanı Ahmet Kuybu, Kahramanmaraş Kunduracılar Odası Başkanı Ali Köfte ve çok sayıda davetli katılarak nikaha şahitlik ettiler.

Mehmet Anıl ve Beyza Çiftinin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı  Hayrettin kıydı. Güngör gençler ömür boyu mutluluk dilerken, Cumhurbaşkanının en az 3 çocuk istiyoruz sözünü hatırlattı. Allah’ım sizlere hayırlı evlatlar nasip eylesin. İnşallah abla, kardeş ve abi den oluşan sayısını sizin belirleyeceğiniz çocuklarınız olur. Allah mesut etsin. Bir yastıkta kocayın diyerek evlilik cüzdanını Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir’in vermesini istedi.

Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir ise, Gelin Hanım bu evliliğe sonsuza kadar evet dedi. Bizde sonsuza kadar şahitlik ediyoruz. Bu mutluluğa tanık olduk. Ben kim kimin ayağına bastığını göremedim ama başkanımızın söylediğine göre kızımız ezici bir üstünlükle damadını ayağına basarak olayı tamamlamış.  O ezilmişliğin bir nebze telafisi için evlilik cüzdanını damadımıza vereceğim. Ancak o kurtarır. Allah mesut etsin.  Gençlerimize bir ömür boyu mutluluk diliyorum. Mutluluklar diliyorum” dedi.

Yapılan nikah töreninin ardından evlenen Mehmet Anıl ve Beyza çifti ile konuklar gönüllerince eğlendiler.

Bizde Kahramanmaraş Gazetesi olarak yeni çiftemize ( Beyza ve Mehmet Anıl çiftine) mutluluklar diliyoruz. Allah bir yastıkta kocatsın.