Ali Öztunç; “Halkın sesi olacağım” « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/ali-oztunc-halkin-sesi-olacagim/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Ali Öztunç; “Halkın sesi olacağım”

Bu haber 11 Haziran 2018 - 12:40 'de eklendi ve 765 kez görüntülendi.

Seçim çalışmaları kapsamında Pazarcık’ta vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, “Seçilsem de seçilmesem de sizlerin hep sesi olacağım. Halkıma hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

Memleketinde adım atılmadık yer bırakmayan CHP’nin çalışkan ismi Ali Öztunç, Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesinde halkla birlikte geçirdi.

CHP’li yöneticilerle birlikte Narlı’da gençlerle bir araya gelen Öztunç, daha sonra Pazarcıklı esnafa hayırlı işler diledi. Başta Selmanıpak ve Akçalar mahallesinde olmak üzere çok sayıda vatandaşın huzuruna çıkan Öztunç’a ilgi de yoğun oldu.

Çalışmaları sırasında hangi partili olduğunu dahi bilmeden içtenlikte seçmeniyle mevcut sorunları üzerine konuştuğunu sık sık vurgulayan Öztunç, kendisini takip eden basın mensuplarına ise şu açıklamalarda bulundu.

“HALKIN SESİ OLACAĞIM”

“Memleketimde kim kendini yalnız hissediyorsa ben onun yanında olacağım. Ben halkı için çalışanlardan olacağım. Seçildim artık Ankara’da keyfime bakayım yok.  Tüm şehir dinamikleriyle uyumlu çalışarak halkın sesi olacağım. Evvela Kahramanmaraşlının sorunlarına omuz verip yükünü hafifleteceğiz.

“GENÇLİĞİN VERDİĞİ ÇALIŞKANLIKLA…”

Yaşım genç henüz 42 yaşındayım. 42 yaşındaki birinin enerjisi 70 yaşındaki birisinin enerjisinden daha üst seviyededir. Ben gençliğin de verdiği çalışkanlıkla Kahramanmaraş’ın sorunlarını çözeceğime inanıyorum” dedi.