Akdo Evi açıldı « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/akdo-evi-acildi/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Akdo Evi açıldı

Bu haber 11 Temmuz 2018 - 12:33 'de eklendi ve 2.178 kez görüntülendi.

ONİKİŞUBAT/ Kahramanmaraş Kayseri Çevre yolu, üzerinde bulunan Akdo Dondurma ve Baklava Fabrikası önüne yapılan fabrika satış mağazası hizmet vermeye başladı.
Akdo evi adı verilen yeni hizmet alanının Kahramanmaraş’ın yanı sıra transit geçenlerinde uğrak yeri haline geldi.
Akdo Kahramanmaraş’taki şubelerinden sonra çevre illerde şube açmaya devam ettiğini ifade eden Akdo yönetim kurulu başkanı Ahmet Davarcıoğlu: “Akdo Kahramanmaraş’tan doğan bir marka ve ülkemize hizmet etmek için bu yola çıktı” dedi.

Kahramanmaraş Kayseri Karayolu: Boğaziçi konutlarının önündeki fabrikası önüne satış mağazası açan Akdo aslında ülkemizin parlayan bir yıldızıdır: Bazı kurumlar, bazı firmalar ve bazı markalar vardır, onun yükselişini, zirveye çıkışını önleyemezsiniz. O yüzden bu tür kurumlar, firmalar ve marka değeri yüksek işletmeler, sürekli kamuoyunun dikkatini çekerken, o firma ya da marka, bunu fark ettiğinde kendisini toparlamıştır, daha gayretli, daha dürüst, daha ilkeli hareketlerle piyasanın da gözdesi haline gelmiştir.
Bizler basın camiası olarak AKDO’yu çok defa haberleştirdik, yorumlar yaptık. Biz bunları yaparken AKDO, Kahramanmaraş şehir içindeki yayılma ve yapılanmayı daha geniş alanlara taşımış, özellikle potansiyel komşu illere de taşınmış iken, O da inadına daha çok büyümeyi, daha çok zirveye tırmanmayı adeta hedef edinmiş.
Akdo yönetim kurulu başkanı Ahmet Davarcıoğlu: bir kişiye daha ekmek vermek için çalışırken:
Bir insan, bir marka, bir firma nasıl zirveye tırmanır? Önemli olan zirveye tırmanmak, zirveye çıkmak değil. Önemli olan o zirvede tutunabilmek, kalabilmek. Tamam, Kahramanmaraş bir dondurma şehri. Hatta öyle ki dondurmanın da başkenti.

AKDO, sürekli kendini yenileyişi, hizmet ve müşteri kalitesindeki artışı sebebiyle sürekli gözde firma haline geldi. Kendini kabul ettirmeyi başardı. Ürün kalitesine hizmet kalitesini de ekleyince, sürekli değişim, sürekli yenileşme gayreti, sürekli ürün kalitesi deyince, kabuğuna sığmayan firma haline geldi.
Akdo : O sebepledir ki, seneler önce küçük bir dükkân iken, bugün tam bir sosyal yaşam haline gelen muhteşem tesisleriyle, hem aranan, hem sorulan firma olup çıktı.
Akdo : Önce tatlıları ile ismini duyurdu. Halka hitap eden fiyatlarla kısa sürede yer edindi sektörde kendine. Buna dondurmayı da ekleyince, artık tutulması zor bir firma haline geldi.
Ahmet Davarcıoğlu, hedefleri olan bir insan. Yaşı daha 35 var ya da yok. Yeni tesislere katkısı da büyük. Sanki bir mühendis gibi, sanki proje adamı gibi, işyeri tasarımı konusunda da uzmanlaşmış adeta.
Akdo olarak bugün : Çok uzun süre önce değil, yaklaşık 10 yıl önce, … siteleri arkasında sadece tatlı imalathanesi varken, kabuğu kırmak adına tuttu kendini şehrin merkezine taşıdı. İfade uyar mı bilmem, köyden şehre indi. İnince yer tuttu. Toprağını sevmiş fidan gibi gittikçe büyüdü de büyüdü. Tatlı ve dondurma yanında sosyal yaşam alanı haline getirdiği, insanların yemek yiyebileceği, sıcak ve soğuk içeceklerinden yararlanabileceği kafe’ler tarzında şubeler açtı. Tekerek, Esentepe, Piazza AVM, Fatih, Sanayi ve Doğukent Şubelerinden sonra AKDO EVİ adını taşıyan Kayseri Çevre Yolu üzerindeki fabrika imalathane ve satış yeri ile birlikte lokantayı kafeyi de hizmete açıverdi.

Kahramanmaraş Kayseri yolu üzerinde Akdo evi : Büyüdükçe küçülmesini bildi, büyüdükçe şımarmadı, havalara girmedi, nereden geldiğini bildiği gibi, nereye gideceğini bilen sağduyulu, duyarlı ve şehir milliyetçisi bir işadamı kimliği ile sanayici ve işadamları arasında kabul gördü. Açmış olduğu Akdo evi ile yabancılara hizmet vermeye başladı.
Büyümede, kendini geliştirmede, hizmet kalitesinde sınır tanımayan AKDO, şimdi de komşu il Gaziantep’e 2 şube birden açmaya hazırlanıyor. Aslında birisi tamamlandı, müşteriye hizmete başladı, diğeri de yakında, ki muhtemelen Kurban Bayramı öncesi hizmete girmiş olacak.
Hizmette sınır tanımayan AKDO, onun Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, yeniliklerine ilaveler yaparak yoluna devam ediyor.
Kayseri yolundaki Akdo evi sizleri bekliyor.