AKADEMİ’NİN YAZ DÖNEMİNDE BAŞVURULAR SONUÇLANDI « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

AKEDAŞ’dan Baykuş’a sahip çıktı !

ASAYİŞ, EKONOMİ, GENEL, SAĞLIK

AKADEMİ’NİN YAZ DÖNEMİNDE BAŞVURULAR SONUÇLANDI

Bu haber 11 Haziran 2021 - 18:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AKADEMİ’NİN YAZ DÖNEMİNDE BAŞVURULAR SONUÇLANDI

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Akademi’ yaz dönemi başvuru sonuçları açıklandı. 14 Haziran’da başlayacak eğitimler için toplamda 630 kişi başvurdu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Akademi’ yaz dönemi başvuruları sonuçlandı. İlk dersin 14 Haziran’da başlayacağı eğitimler 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Akademide kursiyerlere verilecek eğitimler arasında Bilim Tarihi, Türk Düşünce Tarihi, Safahat Okumaları, Yunus Emre Okumaları, Proje Atölyesi, Yazı Atölyesi, Yeni Medya ve İletişim, Somut Olmayan Kültürel Miras Atölyesi yer alıyor. Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi’nde düzenlenecek yaz dönemi eğitimleri altı hafta sonunda tamamlanmış olacak. Toplamda 630 kişinin başvurduğu akademide 498 kursiyer eğitim alacak. Açıklanan kurs saatleri ve kesin kayıt listesi ise şu şekilde;

Bilim Tarihi – Prof. Dr. Orhan Doğan

Salı 19.00 – 21.00

Abdullah CanMakbule Culfa
Ahmet Sait DikenMelek Erat
Ayşe YılmazMelek Ünlü
Bekir SakaMeral Maviş
Büşra DemirelMerve Zencir
Büşra ÖzbolatMiraç Pazarbaşı
Cahide Büşra ZıvkaraMuhammed Memduh Göktürk
Cansu Yiğit KeleşMustafa Akyol
Coşkun TehciMustafa Kalli
Deniz KurtboganMustafa Sözeyatarlar
Denizhan ÖzsoyMüşerref Sultan Balakan
Derviş DoğanNecmettin Daşcı
Dilek ArıboğaNilgün Güzel
Doğan GülekoğluOsman Çırak
Ebru ÇamRüveyda Ölmez
Elif Nurefşan BostancıSamet Güner
Emine Esra KayaSedat Bilinir
Emre KahramanSemih Kalınmeşe
Ercan AhrazSunay Görür
Etkin BöyükSüleyman Karaca
Fatih KaragedikSümeyye Ölmez
Fatma Sebla DoğanSümeyye Yıldız
Fatma Zehra UsluŞerife Bilinir
Fatmagül TopakŞerife Mislina Kayan
Firdevs Sude GönenŞeyma Nacar
Gülhan KarabacakŞeyma Süheyla Nur Cevher
Hadi AvaÜmit Nergiz
Halil İbrahim ElitaşÜmmügülsümGülekoğlu
Hasan ÇiçekYusuf Şamil Bozdoğan
Hatice AkkayaZehra Bozkurt
Hülya AkçamZeynep Çekdi
MahsunİlgenZeynep Şevval Üdürgücü

Türk Düşünce Tarihi – Prof. Dr. Orhan Doğan

Çarşamba 19.00 – 21.00

Abdullah CanKadir Sönmez
Ahmet BoydakKemal Bora
Ahmet Enes ÖzenKevser Akman
Ahmet Sait DikenKevser Ceyhan
Ahmet Şamil KütükçüKevser Gül Demir
Asiye CeyhanKübra Merk
Aysima YılmazMahsunİlgen
Bahar BademMehmet Soydinç
Bedia YalmanMelek Ünlü
Beyza BilgiliMelike Büyükçapar
Burak BertizMert Yılmaz
Büşra TaşMustafa Kalli
CavideÇiftciMustafa Saman
Cuma GökçeÖznur Şifa Akçam
Diyap AslanRabia Yağmur
Doğan GülekoğluRumeysa Konuş
Ela YüceRüveyda Ölmez
Esra LokmacıSebahattin Tosun
Fatma Gözde IbrıkSelma Darıcı
Fatmagül TopakSema Nur Akdoğan
Hasret AslantaşSema Nur Bozdoğan
Hatice AkkayaSunay Görür
Hatice BaşpınarŞeyma Nacar
Hatice BüyükkozYasemin Babaoglan
Hatice Demet DemirYusuf Şamil Bozdoğan
Hüseyin Faruk DerinkuyuZeynep Kızıl

Safahat Okumaları – Duran Boz

Çarşamba 15.00 – 17.00

Abdul Baki OrakHilâl Ertunç
Ahmet ŞaşmazMehmet Akif Avcı
Asiye CeyhanNazlı Akar
Ayşe BoğatemurNeslihan Kale
Bedia YalmanNezihe Gözükara
Burak BertizNurdan Kurtoğlu
Büşra GökNurten Baş
Büşra YaykaşlıÖzlem Mislina Ceren
CeydanurYuşanÖznur Şifa Akçam
Ebru KaratutRabia Büyükçapar
Ebubekir YıldızRabia Yağmur
Elif Sude BağrıyanıkSerdar Bahar
Elvan KocaSevda Gözel
Emel KaragedikŞerife Öget
Esila Meryem NergizYusuf Can Ciğer
Gizem Nur GüneşZehra Betül Yüce
Gökhan 3Zehra Çil
Hatice Kübra Tabak 

Yunus Emre Okumaları – Doç. Dr. Yakup Poyraz

Cuma 17.00 – 19.00

Abdul Baki OrakHatice Taş
Abdulkadir AydınHilâl Ertunç
AbdussamedSelveroğluHüseyin Bilgen
Ahmet AkpınarKevser Tıraş
Alihan YenipınarMehmet Cokbekler
Arzu Can EmlikMehmet Sevgili
Ayşe KamalakMelek Akgül
Ayşe ToydemirMelih Mutlu
Barbaros Hayrettin ÇalışkanMelike Büyükçapar
Bedia YalmanMelike Meryem Berkman
Bergen PolatMerve Tıraş
Betül BaharMerve Zencir
Bilge DoğanMuhammet Salman
Burak BertizMustafa Kalli
Cahit AltunsaçanNeslihan Kale
CeydanurYuşanÖzlem Gökcek
Cihat ArdıçÖzlem Mislina Ceren
Cuma GökburunÖznur Şifa Akçam
Diliruba YetimoğluRabia Yağmur
EbrarRukiye Kalay
Ebru KaratutRumeysa Gülmez
Eda GönenRümeysa Akpınar
Elif Candemir AkgünSamet Can Çiriş
Esma BayırSebahattin Tosun
Esra TonoSevda Gözel
Fatma ÇetinerSevgi Yağlı
Fatma Nur YuşanSevinç Edikli
Fatma VişneSibel Kök
Filiz YenipınarŞerife Öget
Hasret AslantaşŞeyma Süheyla Nur Cevher
Hatice Kübra TerziZehra Bilgiç

Proje Atölyesi – Doç. Dr. Selim Somuncu

Salı 15.00 – 17.00

Ali HatipoğluLeyla Tandoğru
Alirıza SakarMelek Koca
Aslı PurtaşMelike Dönmez
Ayseren Beyza IlıdıMelike Güçlü
Ayşe Beyza KabakcıMelike Hatipoğlu
Ayşe KürklüMelise İnce
Ayşegül KodazMert Kaan Yoğun
Beyza BilgiliMerve Bozkurt
Büşra EvrenselMerve Çolak
Büşra GündeşlioğluMerve Demir
Cuma Yusuf ZabunMuhammed Mahfuz Erkan
Diliruba YetimoğluMuhammet Berat Balveren
Dilşad AltunbaşMusa Ekiz
Duygu AttaroğluMustafa Doğan
Ebru İnceNida Gül Karağöz
Edanur EkerNurgül Kabak
Elife AkpınarNuri Güneş
Eren GölNursima Arslan
Fatma SönmezÖmer İşbilir
Funda YılışınÖzlem Gökcek
Halil KalkanRukiye Köse
Hamit AslabRümeysa Akpınar
Hatice BaşpınarSaadet Bilgen
Hatice Kübra YıldırımSaid Erayman
Havva DemirSefa Nur Sürmeli
Hulusi İşbilirSongül Kiraz Ada
İrem OrduYasemin Babaoglan
İsa YenenYasemin Kahraman
Kemal BoraZeliha Azırak

Proje Atölyesi – Doç. Dr. Selim Somuncu

Salı 13.00 – 15.00

Cevahir KaraaslanMehmet Ramazan Çelik
Elife NesibeMelike Meryem Berkman
Fatma KurtMislinaEvliyaoglu
Fatma Nur YuşanMustafa Güngör
Fatma VişneMürüvvet Çam
Hatice Nur ÇelebiRumeysa Gülmez
Hayri BekereciŞeyda Köşker
İbrahim DaşkınZeynep Özyeşildağ
İdil Övgün Armut 

Yazı Atölyesi – Ömer Yalçınova

Pazartesi 17.00 – 19.00

Ahmet Enes ÖzenMeryem Şıvğın
Ahmet Sait DikenMislina Evliyaoğlu
Barbaros Hayrettin ÇalışkanMustafa Burak Kurt
Beyza BilgiliNazlı Berfin Kekeç
Beyza KabakOsman Bozkurt
Cevahir KaraaslanÖzcan Aydınlık
Cihat ArdıçÖzge Akıllı
Dilara Mina ErdoğanRabia Küpe
Dilek KabakRahime Kevser Nurdoğan
Ebru KaratutRukiye İclal Özakan
Ela YüceSebahattin Tosun
Emin YağmurSefanur Payam
Fatma Neslihan ZencirSerkan Salkım
Fatma VişneSinem Bozhöyük
Gizem KöseSongül Kiraz Ada
Hatice Zülay AlptekinŞeyma Nur İnce
Ismail BayrakŞeyma Süheyla Nur Cevher
İbrahim KengerŞule Yüksel Edikli
İdris UzunTuba Ak
İlknur AvciÜmmügülsüm Akpınar
İrem OrduVedat Daşcı
Kevser DağYaren Güzeldemirci
Kübra ÇamYasemin Babaoglan
Mehmet Çağrı GöktürkZehra Çil
Mehmet Emin GökcerenZehra Karadaş
Mehmet EmlikZehra Nur Yılmaz
Melih Mutlu 

Yazı Atölyesi – Mehmet Işık

Cuma 15.00 – 17.00

Ahmet Sait DikenHasret Aslantaş
Ahmet YılmazHasret Emine Özdağ
Ayşe KalaHatice Kaykalak
Ayşe Nur KekeçHatice Zülay Alptekin
Ayşe YılmazHüseyin Güneş
Bahar BademKevser Tıraş
Bekir SakaKübra Salman
Berfin ÇiftdemirMelih Mutlu
Beyza BilgiliMeral Ciğer
Beyza HaskanlıMert Kaan Yoğun
Burak BertizMerve Tıraş
Büşra ArslantaşMervenur Yokuş
Büşra KutarMuhammet Kamalak
Cezmi Soner OkuducuMüjdat Gökçe
Cuma Yusuf ZabunMünevver Tepebaşılı
Dilan KaracaNahideKaraagac
EbrarBüyükkurtÖzge Oğul
Ebru DemirÖzlem Mislina Ceren
Edanur YokuşReyyan Yılmaz
Elif Berfin KılınçRukiye İclal Özakan
Elif Nurefşan BostancıRümeysa Akpınar
Elif Sude KöseSebiha Avcı
Emine YıldızSefa Can Ciğer
Esma TürkSevda Gözel
Esra DuykalSibel Atıcı
Fatma CanlıŞehriban Çelik
Fatma DedeŞerife Öget
GuzalIsmatovaŞevval Kocabıyık
Habibe GülVedat Daşcı
Habibe KınalıYakup Uzun
Hacer KalaYaren Güzeldemirci

Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman

Perşembe 11.00 – 13.00

 Cansu Avnioğlu   Rümeysa Gülmez
  Gülbahar Kazıcı  Sefa Parlak
  Hüsne Topal   Ufuk Gümbür
   İdil Övgün Armut  Yasemin Köksal
   İrem İnan  Zehra Bozkurt
  Mustafa SözeyatarlarYağmur Kara

Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman

Perşembe 13.00 – 15.00

Ali Rıza SakarKevser Ceyhan
ArifenurAslantürkiyeliLütfi Tepebaşlı
Ahmet ŞaşmazMakbule Culfa
Ayşe Şevval DemirMehmet Terzi
Bekir SakaMehmet Özgüroğlu
Burcu GençNaile Çevik
Duran GönenZeynep Özyeşildağ
Dile GözükaraZeynep Karaca
Eda ÇınkılZeynep Çekdi
Eda Nur TatlıVeri Yorulmaz
Elif Funda YolalmazVedat Daşçı
Elife AkpınarŞerife Öget
Elife Nesibe KekeçŞule Kamalak
Beyza AkdereSelda Dertli
Fatih YıldızSefa Emekçi
Fatma DedeRümeysa Akpınar
Fatma Nur YuşanRabia Ay
Gamze AkyelNurullah Yiğit
Gizem Nur GüneşMeryem Kar
Hacı Durdu ErgüvenMelike Alakuş
Hasan Basri KöseMelike Güler
Hatice ÇetintaşSelim Güler
Hüseyin AşıkYasin Kozan

Somut Olmayan Kültürel Miras Atölyesi – Doç. Dr. Yılmaz Irmak

Salı 17.00 – 19.00

Ahmet Enes ÖzenHatice Kübra Terzi
Ayşegül DemirHilâl Ertunç
Barbaros Hayrettin Çalışkanİdil Övgün Armut
CavideÇiftciLale Yüce
CeydanurYuşanMelike Meryem Berkman
Denizhan ÖzsoyMelise İnce
Ebru AslantürkiyeliMislina Evliyaoğlu
Ebru İnceMustafa Kalli
Edanur EkerRabia Yağmur
Fatma GökRumeysa Gülmez
Fatma Gözde IbrıkSefanur Payam
Fatma KurtSelçuk Peköz
Fatma VişneŞerife Taştekin Gezer
Fatma Zehra AslantaşŞeyma Süheyla Nur Cevher
Gizem Nur GüneşTaliha Zehra Akküncü
Hakkı Safa AdemoğluTuğçe Kuşcu
Halit ÖzsoyVildan Erdihan
Hasret AslantaşZehra Bozkurt
Hasret Emine ÖzdağYağmur Kara

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.