AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ! « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ!

Bu haber 30 Haziran 2020 - 13:07 'de eklendi ve 1.778 kez görüntülendi.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Çam’ın yaş haddinin dolması ile yerine Feyzullah Eren Aşçı göreve getirildi.

Ak Parti il binasında görev değişimi yapılması ile açıklama yapan AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, “AK Partide görev bir bayrak yarışıdır. Sürekli güncellenen aktif teşkilat kadrolarıyla gücüne güç katmaya devam eden Partimizde bir bayrak teslimi bugün gerçekleşti. Teşkilatlarımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin çizmiş olduğu vizyon ve hedef doğrultusunda ilerlemektedir. Bugüne kadar Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten Ali Çam kardeşimize teşekkür ediyoruz. Kendisi yaş haddini doldurması sebebi ile görevini bugün Feyzullah Eren Aşçı kardeşimize devretmiştir. Feyzullah Eren Aşçı Başkanımıza görevinde muvaffakiyetler diliyorum.

Ana kademesi, kadın ve gençlik kolları ile teşkilatlarımız büyük bir ailedir. Bu ailede görev bitimi yoktur, görev bir sonrakine devredilir, ancak muhabbet ve teşkilata bağlılık bakidir. Gelenek olduğu üzere görevi devreden başkanlarımız teşkilatlarımızla bağlarını kopartmaz. Çünkü aile olmak bunu gerektirir.

AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları başkanlığına atanan Feyzullah Eren Aşçı kardeşimize tekrar başarılar diliyorum. Bu kutlu yürüyüşümüzde üst seviyelere getirerek bayrağı başarıyla devreden Ali Çam kardeşimize de bu zamana kadar göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, bu değişikliğin partimize ve Kahramanmaraş’ımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.