Ak Parti Gaza Bastı « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/ak-parti-gaza-basti/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Ak Parti Gaza Bastı

Bu haber 08 Haziran 2018 - 8:09 'de eklendi ve 627 kez görüntülendi.

Ak Parti Gaza Bastı

Seçim sürecine: İP ile CHP hızlı başlaması ile özellikle Ak Parti kesiminden kendi partisine ,” Ak Parti Çalışmıyor” eleştirileri gelmesi ile gündeme gelmişti..

Ak Parti ise Seçime 17 gün kala tam gaz yola devam ederken, ortaya atılan algı operasyonları da geri dönmeye başladı.

Vatandaş: “ Ben oyumu Reise verim !.. ancak Ak Partiye vermem” diyordu, bu sözler, muhalefetin yıkım projesi ile “Oyumda Ak Partiye , oyumda Reise” demeye başladı.

Ani ve çok baskın gelen seçim ile partiler nasıl bir çalışma takvimi yapacağını şaşırırken , milletvekili  adayları kapı kapı dolaşmaya başladılar..

Ak Parti tam gaza bastı: 8 milletvekili adayı için ayrı program, milletvekili olup da aday gösterilmeyen vekiller için ayrı program, eski dönem vekiller için ayrı programlar yaparak Kahramanmaraş’ın çıtasını daha yükseklere taşımaya çalışıyorlar.. sahaya dört koldan inerek var gücü ile çalışıyorlar..

Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi SKM , gecesini gündüzüne katarak şehir de gezmedik, çalmadık kapı bırakmamak için var gücü ile çalışıyor..

Basın’a sürekli haber akışını sağlamak için oluşturulan birim de güzel çalışarak , her zaman kısa da olsa haber metni ve fotoğraf atıyorlar..

Tabi burada : CHP den Ali Öztunç da bu konuda güzel çalışıyor fotoğraf ve haberlerini bizlere sürekli ulaştıran vekil adayımız.. bunu da söylemeden geçemeyeceğim..

Herkes seçimi kazanmak istiyor..

Ak Parti : İkinci tura bırakmadan Cumhurbaşkanı seçmek, Ak Partiyi de TBMM de birinci parti ve çoğunluğu elinden tutan bir parti olarak girdirmek, bunun yanında ise Kahramanmaraş’ta Türkiye rekoru kırmak için çalışıyor..

CHP 3 Kasım 2015 seçimlerinde 57 bin oyla il barajını aşamadığı için milletvekili çıkaramamıştı.. bugün yaptıkları ittifakla il baraj sorunu olmadığı için bir vekilde rahat, ikinci vekili almak için var gücü ile çalışıyor.. CHP’li Selim Sümen gayreti bu yönde ve gecesini gündüzüne katıyor..

MHP ‘in bir vekili var idi.. adı var kendi olmayan vekilin yerine yeni vekil seçmek için çok iyi bir çalışma yürütüyor.. MHP de hedefi yüksek..

Bütün bu çalışmaları gören Ak Parti ise : Bugünlerde gecesini gündüzüne katarak, var gücü ile çalışıyor.. Sanıyorum, Bayrama kadar Sahur programları , Bayram dahil olmak üzere 24 Haziran’a kadar ise 22 saat çalışarak Ak Parti çıtasını yükseltmeye çalışacaklar..

Gündüz çalışması yetmediği için ise Sahur programı yaparak sahur da sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve yönetimi ile bir araya geliyorlar..

Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici’in basın ile başladığı, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Bisiklet yolundaki iftarı ,  Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un sahuru ile devam ettirdiği , Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay basınla basın buluşması.. Ak Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın dün akşam Mado Sarayında sahur için  sivil toplum kuruluşları başkanları ile bir araya gelmesi burada ak partinin ne denli çalıştığının bir göstergesidir..

Ak Parti Milletvekili Adayı Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ise ayrı bir gayret göstererek gece gündüz çalışarak iki saat uyku ile güne başlıyorlar..

Tüm bu çalışmaları gören ve  yıkım ekibine karşı Reis diyenlerin sayısı her geçen gün artmaya başladı. 24 Kasım’a kadar zirve yapması bekleniyor..

Sona doğru hızla giderken: “  Ne yaparsa , yine Ak Parti yapar, diğerleri ise yıkmak için geliyor “ sloganı ile seçim çalışmasına tam gaz veren Ak Parti açık ara önde gitmeye başladı.

Ak Parti: Nükleer santral diyor, yerli otomobil, uçak, tank, füze, uzay çalışması, hava alanları, köprüler, tüneller diyor!..

Muhalefet ise : tüm ihaleleri iptal eder tüm çalışmaları durdurum diyor..

Cumhurbaşkanlığı külliyesini yıkarım diyor, biri okul yaparım diyor, biri satarım diyor , böyle olunca herkes yeniden Ak Parti demeye başladı..

Yüze yüze kuyruğuna geldik, 24 Haziran 2018 Pazar günü akşam çok değil şöyle saat 21 00 da yani 9 da üç aşağı dört yukarı sonuçlar ortaya çıkar..

Bakalım seçimi projeleri ile giren Ak Partimi kazanacak , yoksa yıkım ekibimi kazanacak , bana göre , seçimin kaderini 18-30 yaş arası gençler belirleyecek ki , gençlere en çok hakkı Ak Parti verdi , gençlerin Ak Partiye sahip çıkması bekleniyor..

Önümüzde Pazar günü akşamı :  Kadir gecesi var, Bin aydan hayırlı olan mübarek kadir gecenizi tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim..

Hayırlı Ramazanlar

 

Bekir Doğan
Bekir Doğanbekirdogan@kahramanmarasgazetesi.com.tr