Abdulhakim Eren kayınbaba oldu « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Abdulhakim Eren kayınbaba oldu

Bu haber 28 Kasım 2020 - 9:58 'de eklendi ve 2.482 kez görüntülendi.

Ledirpen yönetim kurulu başkanı, eski Milli Eğitim Müdür Yardımcısı eğitimci hocamız

Abdulhakim Eren kayınbaba oldu

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş’ta öğretmenlik, Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı, Liderpen ile de Kahramanmaraş inşaat sektörünün yakından tanıdığı Abdulhakim Eren , Kızı Özlem Eren dünya evine girdirerek kayın baba olmanın keyfini yaşadı.

Önceki gün akşam : Fatma – Abdulhakim Eren ile Ayşe – Hasan Karataş çiftti çocuklarının mutlu gününe gelen dostlarını düğün salonu kapısında karşılayarak, hoş geldiniz dedikten sonra , Nikah aktini yerine getirmek için gelen Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek gelmesi ile düğün başladı.

Gelin kızımız : Özlem Eren ile Rüstem Karataş nikah masasına oturması ile düğün başlamış oldu.

Korona Virüs sebebi ile yemek – içmek ve oyun oynamanın yasak olduğu düğün töreninde, gelen misafirler nikah şahidi oldu.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek , önce Özlem Eren’e sorarak, Rüstem Karataş eş olarak kabul ediyormusun ? sorusuna güçlü bir evet alınca, “ Yeni bir ailemiz daha oldu, sizlerden çok çocuk istiyorum, biz kız tarafıyız,” diyerek genç çiftti kutladı.

Rüstem Karataş da evet demesi üzerine: Salondan ayağına bas sloganları yükseldi..

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek , Kahve takımı hediye etmesi ile devam eden Nikah töreninde..Nikah şahitliğini ise : Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı .Dr.Ali Ünsal, MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan’, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Arif Şen’  İş adamı Akif Çaylıoğlu, KSÜ Rektör Yrd.Prof.Dr.Kadir Saltalı ve salonda bulunan herkes şahit oldu..

Korona Virüs sebebi ile sınırlı sayıda davetli , iki saat gibi sınırlı bir düğün yapılması ve herkesin, fiziki mesafe, Maske , Temizlik kurallarına uyması sebebi ile güzel bir düğün yapıldı.

Eğitim camiası içinde önemli bir yere sahip olan Abdulhakim Eren ‘i bu mutlu gününde, Okul müdürleri, eski milli eğitim müdür ve müdür yardımcıları, özel okul müdürleri öğretmenlerimiz yalınız bırakmadı.

Siyaset- iş dünyası, Eğitimcileri bir araya getiren düğün saat 19 00 da başladı. Kayınana olma keyfini yaşayan Fatma Eren ve Kayınbaba olan Abdulhakim Eren ile Ayşe ve Hasan Karataş, çocuk karı özlem ve Rüstem düğünlerinde mutlu aile tablosu ile dostlara selam olsun inşallah dediler..

Dostlarını kapıda karşılayarak : masalarına alan ve daha sonra da dış kapıya kadar uğurlayan Eren ve Karataş ailesi dostlarına teşekkür ettiler..

Abdulhakim Eren: “ Korona virüs gibi bir bela dünyayı kasıp kavurken, Kızım Özlem Eren’in düğünü nü bu sıkıntılı ortamda kazasız belasız yaptık. Allah herkese sağlık huzur versin, herkesi korona virüs belasından korusun, düğünümüze gelen, çiçek gönderen dostlara teşekkür ediyorum.. Bu mutlu günümüzde Salonu dolduran dost arkadaş ve yakınlarıma binlerce teşekkürler.

Kahramanmaraş’ın yeni çekirdek ailesi Özlem ve Rüstem çiftine mutluluklar dilerim,” diye konuştu.

Abdulhakim Eren hocamızın dostları ise : “ Bu düğün kabul değil , korona virüs den sonra biz hakiki düğün istiyoruz, diyerek, taşı gediğine koydular..

Kahramanmaraş Gazetesi olarak bizde : Özlem ve Rüstem kardeşlerimize bir ömür boyu mutluluk diliyoruz, Fatma Eren bacımız ve Abdulhakim Eren hocama en kısa zaman da bir torun vermelerini bir değil beş torun vermelerini diliyoruz..