Güvenç: “16 yıllık aşkla devam” « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/9475-2/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Güvenç: “16 yıllık aşkla devam”

Bu haber 11 Haziran 2018 - 11:22 'de eklendi ve 626 kez görüntülendi.

PAZARCIK / Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi de seçim çalışmasını sürdüren TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç Pazarcık Kırsalında seçim çalışmalarını sürdürdü.

Dur durak bilmeden Pazarcık ve mahallelerini gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Celalettin Güvenç: Büyükşehir yasası ile Kırsalındaki köylerin mahalle olduğunu böylece Büyükşehir ve ilçe belediyesinden hizmet aldıklarını anlattı.

Pazarcık ilçesi Mahalleleri Eğrice, Yiğitler, Karagöl, Höcüklü, Mezere, Ufacıklı ve Çopurlar mahallelerinde sürdüren Güvenç’e  AK Parti İl Başkan Yardımcısı Atila Kelebek, İlçe Başkanı Harun Eskigün, Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Parti Teşkilatı,Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Güvenç Mahallelerde yaptığı 24 Haziran çalışmalarında “” Güçlü Türkiye için yolumuza Devam etmeliyiz.. Bugün yapımını sürdürdüğümüz Kanal İstanbul projesini, yerli otomobil projesini, Dünyanın en büyük havaalanı projesini durduramayacaklar… Nükleer santrallerimizi durduramayacaklar… bugün Mersinde yapımı devam eden nükleer santral Türkiye elektriğinin %10  unu karşılayacak, Dünyanın en büyük havaalanı yapıldığında İstanbul dünyanın Finans ve transfer merkezi olacak. Türkiye’nin dört bir yanında yapılan bu büyük projelerin geliri Anadolunun olacak, Kahramanmaraş’a, Yozgat’a, Osmaniye’ye yatırım olarak gelecek….  Bundan dolayı güçlü Türkiye için Devam demeliyiz. 16 yıl önceki eski Türkiye’yi, özellikle bugün ilk defa oy kullanacak 18-19 yaşındaki gençlerimize defaatle anlatmalıyız, Biz iktidara geldiğimizde hastanelerdeki ayrımcalıkları, Yolların durumlarını, şehirlerin durumlarını, sanayinin ve teknolojinin durumunu anlatın. Bu muhalefet yatırımı bilmez, icraatı bilmez.  2002 öncesi eski Türkiye’yi bilmez. Biz ekonomik olarak, halkın refahı olarak hiç bir konuda 2002 den beri geriye gitmedik, hep ileriye taşıdık. O yüzden bizlere düşen, size düşen, gençlerimize düşen 24 Haziran seçimleri için derdimizi ve davamızı gece gündüz anlatmalıyız…””diyerek desteklerini istedi.

Ziyaret ettiği mahallelerin ve mahalle sakinlerinin sorunlarını da dinleyen Güvenç Belediyelerden ve Bakanlık düzeyindeki taleplerde ise yerinde çözüm üreterek mahalle sakinlerin teveccühünü kazandı…