12 ŞUBAT’IN İLÇE KONGRESİ 12 EYLÜL’DE! « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

12 ŞUBAT’IN İLÇE KONGRESİ 12 EYLÜL’DE!

Bu haber 08 Eylül 2020 - 10:51 'de eklendi ve 2.093 kez görüntülendi.

ONİKİŞUBAT / Ak Partinin Onikişubat İlçe Kongresi 12 Eylül 2020 Cumartesi günü Batıparak Karakucak Güreş Çim Sahasında açık havada yapılacağı bildirildi.

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi olarak nüfusumuz arttığı için Yönetim kurulu 30 ve 15 yedek üyeye çıkarıldı. Listemizi hazırlıyoruz 12 Eylül 2020 Cumartesi günü genel kurulumuzu yapacağız” dedi.

Ak Parti de İl yönetim kurulu üyeliği, Medya Tanıtım Başkanlığı 18 Şubat 2019 den beri de genel merkez tarafından atanması ile Onikişubat ilçe başkanlığı yapan Mücahit Kara, bu sabah Onikişubat Belediyesi Bisiklet yolunda basın mensupları ile bir araya geldi.

Onikişubat ilçemizin Kongresi 12 Eylül de yapılacak diye söze başlayan Mücahit Kara: “ Korona virüs sebebi ile Batıparak Karakucak Güreş Çim hasasına oy verecek delegelerimizi alacağız, sınırlı sayıda da olsa maske, mesafe uygun olarak partimize gönül veren dostları alacağız kongremizi takip etmek üzere gelen herkesin başımızın üstünde yeri var, tabi birde siz değerli basın mensuplarını kongre mizde yanımızda görmek istiyorum” diye konuştu.