1 Temmuz’da Uğur Böceklerini Göreceğiz « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/1-temmuzda-ugur-boceklerini-gorecegiz/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

1 Temmuz’da Uğur Böceklerini Göreceğiz

Bu haber 27 Haziran 2018 - 13:17 'de eklendi ve 579 kez görüntülendi.

KAHRAMANMARAŞ/ Türkiye de sadece Kahramanmaraş Uludaz dağında kolini halinde yaşayan uğur böceği, cenneti doğa gezisi etkinliği 1 Temmuz Pazar 2018 doğan sevenlerin katılımı ile yapılacak.
KADAK tarafından organize edilen Uldaz dağ evinde toplanma hareket 9:00- tüm gün Öğrenci 35TL sivil 40 tl Kahvaltı için zaman ayrılmayacaktır. Öğlen yemeği uygun yerde doğa içinde yapılacaktır. herkes kendi kumanyasını getirecektir. Yeteri kadar su almanız tavsiye edilir.
Genellikle düşük zorluk derecesinde Yaklaşık 2-3 km lik bir parkurdur. 18 yaşından küçükler ebeveynleri eşliğinde katılabilir. sağlık problemi olan ve 16 yaşından küçük kişiler katılamazlar. Resim için profesyonel fotoğraf makinası olanlar unutmasın İhtiyaç duyacağınız malzemeler:
KADAK – Kahramanmaraş Dağcılık arama kurtarma kulübü
Kulübümüz İlimiz ve ülkemizin doğal güzelliklerini tanıtmayı amaç edinerek; üyelerimize çevre bilinciyle birlikte doğal hayatı korumayı ve sportif bir yaşam alışkanlığı kazandırmayı hedef edinmiştir.
En önemli kuralımız:
Grup birliğine uymak, Doğaya sadece ayak izimizi bırakmak ve dönüşte sadece çektiğimiz fotoğraflar ve videolarla dönmektir.. Doğaya saygı insana saygıdır..
Her yıl olduğu gibi bu yılda Uldaz’a uğur böceklerini görmek için 1 Temmuz Pazar günü doğa sevenler Uğur Böcekleri yolcusu olacaklar..