ZMO da yeni dönem

Anasayfa Esnaf - Oda 13 Nisan 2014
ZMO da yeni dönem

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şubesi 5. Dönem Olağan Genel Kurul Seçimleri geçtiğimiz Pazar günü yapıldı. İki listenin yarıştığı seçimde Mehmet Geyik ve ekibi galip geldi.
Divan başkanlığını KSÜ Ziraat Fakültesi eski dekanı Prof. Dr. Ercan EFE’nin yaptığı Genel Kurul büyük bir heyecanla gerçekleştirildi.
Üyelerin büyük çoğunluğunun katılımıyla gerçekleştirilen seçimlerde, başkan Yusuf Temizkan’ın MHP’den Onikişubat Belediye Başkan olmasıyla istifa ederek koltuğunu devrettiği Mehmet Elbistan ile Mehmet Geyik’’in listeleri yarıştı.
Kıran kırana geçen seçimin sonucunda Mehmet GEYİK 249 oy olarak ipi göğüsleyen taraf oldu. Mevcut başkan Mehmet Elbistan ise 198 oy da kaldı.
Seçim sonrası yeni Başkan Mehmet Geyik’i tebrik eden üyeler: “Odamızın yeni başkanı yağmurları da beraberinde getirdi, bereket geldi ” şeklindeki esprileri de yüzleri güldürdü.
Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şubesi’nin yeni yönetimi şu şekilde oluştu.
Yönetim Kurulu Asil Liste
Mehmet GEYİK
Mustafa KULOTU
İbrahim GÜL
Yasemin KEÇECİOĞLU
Mustafa KIRBAŞ
Durdu GÜRBAK
Harun AYMAN
Yönetim Kurulu Yedek Liste
Selim YAĞMUR
Alev KOPAR
Muzaffer TOPUZ
Serhan CANDEMİR
Ali İhsan ATALAY
Murat DAL
Ömer Murat BÖREKÇİ

Genel Kurul Delegeleri
Mehmet GEYİK
Ali Arda IŞIKBER
Mevlüt KÜPELİ
Mehmet ÇULLU
Ziya DUMLUPINAR
Ali KİRİK
Aydın COŞKUN
Başkan Mehmet GEYİK kimdir?
1968 Kahramanmaraş doğumlu, ilk, orta ve lise öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Kültür Teknik Bölümünden 1993 yılında mezun oldu. KSÜ Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalından 2009 yılında mezun olarak Ziraat yüksek Mühendisi unvanını aldı. Halen KSÜ Ziraat Fakültesinde Ziraat Yüksek mühendisi olarak görev yapan Mehmet GEYİK, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co