ZMO Başkanı Dumlupınar’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

ZMO Başkanı Dumlupınar’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şube Başkanı KSÜ Ziraat Fakültesi Eğitim Görevlisi Doç. Dr. Ziya Dumlupınar’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Bir yandan oda üyelerinin hayırlı olsun ziyaretleri sürerken Başkan Dumlupınar’ın dünkü ziyaretçileri arasında İYİ Parti Onikişubat Kurucu İlçe Başkanı Devlet Ağdur, İYİ Onikişubat İlçe Başkan Yardımcısı Uğur Mercimek, İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Alaeddin Oruç, KAPAM Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Yaşar ve İnşaat Mühendisi Kamil Şekkeli vardı.

Başkan Dumlupınar’a ve hayırlı olsun ve başarı dileklerinin bulunulduğu ziyarette Türk Tarımı da sohbetin konusu oldu.

Başkan Dumlupınar’ı önceden beri tanıdıklarını söyleyen konuklar, aldığı yeni görevinde de çok başarılı olacağına inançlarının sonsuz olduğunu ifade ettiler.

ziraat mühendisleri odası (3)

Konuklarına nazik ziyaretlerinden teşekkür eden Başkan Dumlupınar,  STK’ların temsil ettikleri meslek gruplarının gelişmesindeki rolü kadar şehirlerin gelişmesinde de büyük önem arz ettiğini vurguladı ve bu anlamda çalışmalarıyla da etkin bir oda olacaklarını söyledi.

Başkan Dumlupınar: “Şu an aramızda bulunan 2. Başkanımız Mustafa Kırbaş ve diğer yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, şeffaf bir yönetim ve etkin bir oda sözü ile yola çıktık. Üyelerimizde bizlere teveccüh gösterdiler yönetimi bize emanet ettiler. Onlardan aldığımız bu güvene layık olmaya çalışacağız” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co