Zirve’nin Yıldızları Ödüllerini aldı

Zirve’nin Yıldızları Ödüllerini aldı

Zirve Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen  Zirve’nin Yıldızları ödül töreni, Zirve Üniversitesi Rektörlük Konferans salonunda düzenlenen törenler sahiplerini buldu.  Ödül törenine Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, Zirve Üniversitesi Genel Sekreteri İhsan Palta, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Ödül töreninde konuşan Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, “ Zirve Üniversitesi fiziki ve akademik altyapısı ile öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirirken aynı zamanda öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlerle gelişmesini sağlamaktadır. Üniversitelerin sadece akademik anlamda öğrencilere bir şeyler katması yetmez bunun yanında sosyal gelişimlerini de sağlaması gerekir. Bizde bu yıl Zirve Üniversitesi olarak yaklaşık 1000 etkinlik gerçekleştirdik. Bu etkinliklerde emeği geçen öğrenci kulüplerimize ödül vermek için bir arada bulunuyoruz. Etkinliklerini düzenleyen başta Zirve Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor müdürlüğü olmak üzere, öğrenci  kulüplerimize katılım sağlayan değerli öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmanın ardından Zirve Üniversitesi öğrenci kulüpleri ödüllerini aldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co