Zirve iş birliğine hazır

Anasayfa Ekonomi 11 Nisan 2014
Zirve iş birliğine hazır

Gediz Üniversitesi Zirve İle İşbirliğine Hazır
Gediz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyfullah Çevik, Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa’yı makamında ziyaret etti.
Zirve Üniversitesi Emine-Bahaeddin Nakıboğlu Tıp Fakültesine olan hayranlığını dile getiren Gediz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyfullah Çevik, “Henüz 5 yıllık bir misyona sahip olan Tıp Fakültesi’nin, bu kadar donanımlı laboratuvarları bünyesinde barındırması teknik donanım ve akademik kadronun ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Bu imkanları görünce yeniden öğrenci olmayı istedim.” şeklinde konuştu.
Zirve Üniversitesi kampüsünü gezen Çevik, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği bölümüne ait olan Simülasyon Laboratuvarında İstanbul boğazında yat kullanma fırsatı buldu ve şunları kaydetti; “Bu kadarını beklemiyordum. Birçok köklü üniversitenin sahip olamadığı alt yapı ve teknolojik imkanlarına sahip üniversite olmak, öğrencilerle bu denli birebir eğitim sağlamak geleceğimizin emin ellerde olacağına bir işarettir.”
Zirve Üniversitesi Rektörü Kısa, “Özel Üniversiteler şehirlerin kimliğini değiştirir. Bu görev İzmir’de Gediz Üniversitesi’ne düşüyor. Üniversiteler arası iş birliklerimize Gediz Üniversitesini de ekleyerek eğitim ve bilim adına başarılı işler çıkaracağımıza inanıyorum. Gediz Üniversitesi ile ortak program ve projelere her zaman hazırız.” diye konuştu.
Gediz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyfullah Çevik’i makamında ağırlayan Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, Zirve Üniversite’sine yapmış olduğu anlamlı ziyaretten ötürü mutluluk duyduğunu ifade ederek plaket takdim etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co