Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Özden Güngör, Rektör Deveci’yi ziyaret etti

Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Özden Güngör, Rektör Deveci’yi ziyaret etti

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Ziraat Fakültesi ve ZMO Kahramanmaraş Şubesi tarafından düzenlenen “Ziraat Mühendisliğinde Kariyer Planlaması” konulu programa katılmak üzere Kahramanmaraş’ta bulunan Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Yönetim Kurulu Başkanı Özden Güngör, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi ziyaret etti.

  Rektör Deveci, KSÜ Senato Odasında ZMO Yönetim Kurulu Başkanı Güngör ve beraberindeki heyetle bir araya gelirken, ziyarette Kahramanmaraş ve çevre illerin ZMO şube başkanları, ZMO yönetim kurulu üyeleri ve akademisyenler de yer aldı.

  Ziyaret kapsamında ziraat mühendislerinin eğitimi ve istihdam imkânlarının iyileştirilmesine ilişkin görüş alışverişinde bulunulurken Rektör Deveci, Sayın Güngör’ü ve ZMO temsilcilerini üniversitemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  ZMO Yönetim Kurulu Başkanı Özden Güngör ise “Ziraat Mühendisliğinde Kariyer Planlaması” etkinliğine kendilerini davet ederek öğrencilerle buluşmasına vesile olan KSÜ yönetimi ve Rektör Deveci’ye misafirperverliği için teşekkürlerini ifade etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co