Zeytur Turizm’ e 1.cilik ödülü

Zeytur Turizm’ e 1.cilik ödülü

Zeytur Turizm’ e 1.cilik ödülü

1996 Yılından beri Kahramanmaraş’ta hizmet vermeye devam eden Zeytur Turizm başarısına bir yenisini daha ekledi. OTI Holding Coral Travel tarafından 25.yıl kutlamaları çerçevesinde 36 ülke’nin acente temsilcilerinin katıldığı ve  20 Ekim 2017 tarihinde düzenlenen Coral Travel Starway 2017 ödül gecesinde ZEYTUR Turizm,  Perfect dalında 1.cilik ödülüne layık görüldü

a2

Zeytur Turizm olarak alınan ödül sonrası gazetecilere bir açıklama yapan Aydın Yıkan, 19-23 Ekim Tarihleri arasında OTI Holding Coral Travel tarafından bu yılda 11. Si  Düzenlenen Coral Travel’in başarılı partnerlerinin katılım sağladığı ve ödüllendirildiği Starway 2017 organizasyonu Antalya Belek Sueno Deluxe Hotel’de  gerçekleştirildi.

20 Ekim 2017 tarihinde düzenlenen Coral Travel Starway 2017 ödül gecesinde ZEYTUR Turizm olarak en iyiler arasında geçen yıl olduğu gibi bu yılda yerimizi aldık. OTI Holding Coral Travel tarafından 25.yıl kutlamaları çerçevesinde 36 ülkenin acente temsilcilerinin Katıldığı gecede ZEYTUR Turizm  Perfect dalında 1.cilik ödülüne layık görüldü. Bu süreçte çok istedik, çok çalıştık çok emek verdik ve en iyi acenteleri arasına girmeyi başardık “ dedi.

a

Ödül gecesinde aldığı ödül sonrası bir konuşma yapan Yıkan; “Bu ödülü kazanmamızda geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda bizi tercih eden değerli misafirlerimize, bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız. Başarılarımızın arkasındaki en büyük faktör olan ekip çalışmasıdır. Bu süreçte özveri ve büyük gayretler ile çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Bizlerden desteğini esirgemeyen ve  bu yıl 25.yılını Antalya The Land Of Legends  otelde 36 ülkeden 2500 kişinin katılımı ile organize edilen muhteşem bir gece ile taçlandıran OTI Holding Coral Travel ailesine Teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Ödül aldıktan sonra Kahramanmaraş’a gelen Yıkan şunları belirtti; “ Bu ödülü almamızda en büyük pay sahibi Halkımızın bize büyük destek vermesi ve çalışanlarımızın müşterilerimize karşı gösterdiği yakın ilgi ve alakadır. Ben öncelikle Kahramanmaraş halkına bize karşı göstermiş oldukları büyük teveccühten dolayı teşekkür etmek istiyorum. Yine aynı zamanda müşterilerimizin memnun olmasını sağlayan çalışanlarıma da çok teşekkür etmek istiyorum. İnşallah Zeytur Turizm olarak bundan sonra yeni ödüller alarak başarımıza başarı katmak ve halkımıza en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co