Zabun; “Hep birlikte kalkınacağız”

Zabun; “Hep birlikte kalkınacağız”

KMTSO Başkanı Serdar Zabun

“Hep birlikte kalkınacağız”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi ile bir araya geldi. KMTSO Heyetini, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Bayazıt ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

     Başkan Serdar Zabun: “ Esnafımız, sanayicimiz, çalışanımız el ele vererek hep birlikte kalkınacağız,” dedi.

     Toplantıda küçük sanayi sitesi esnafının Kahramanmaraş ekonomisine katkısı ve yaşadıkları sorunlar konuşulurken birlikte yapılabilecek projeler değerlendirildi. Kahramanmaraş’ın ekonomik durumu ile özel sektöre yönelik çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan toplantıda küçük sanayi esnafının gelişimi konusunda işbirliği ve koordinasyonun artırılması vurgusu yapıldı.

     KMTSO Başkanı Serdar Zabun, Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesinin büyüyerek, gelişerek ekonomiye, kalkınmaya daha fazla katkı sağladığını söyledi. Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesinin önemli bir misyona sahip olduğunun altını çizen Zabun, bugüne kadar işbirliklerinden dolayı Müjdat Bayazıt başta olmak üzere Kooperatif Yönetimine teşekkür etti.

     Zabun, işletmeye yeni açılacak ilave alan hakkında bilgi aldıklarını ve bölge ile ilgili olarak eksikliklerin giderilmesi konusunda büyük bir desteğe ihtiyaç olduğunu belirtti. Zabun, “Biz de her zaman Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası olarak yanlarındayız. İnşallah yeni dönemde Müjdat Bayazıt yönetiminde yeni yatırım ve hizmetleri başarıyla yürüteceklerdir. KOBİ’lerimizin, sanayicilerimizin büyük bir kısmının buradan çıktığını biz çok iyi biliyoruz. Burası için elimizden ne gelirse her zaman hazırız” şeklinde konuştu.

      Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Müjdat Bayazıt ise ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Zabun ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Bayazıt, “Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sorunlarımızı birlikte konuşabilmek çok önemli. Sayın Başkanımıza dertlerimizi anlattık. O da bizlere destek olacağını söyledi. Bu ziyaretleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.” şeklinde konuştu.  

      Toplantıda, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları M. Akif Gölcü ve Kadir Gülkesen, Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Toprak, Sıddık Ciğer, M. Fevzi Gerger, Furkan Bayazıt ile Genel Sekreter M. Akif Pakdil, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi İkinci Başkanı Halil Güneyisi, Yönetim Kurulu Üyeleri M. Timur Aktemur, Mehmet Kodaz, Hasan Aydoğan, Mehmet Dökücü, Denetim Kurulu Üyesi Sefa Sezal ile Kooperatif Müdürü Galip Kaplan da hazır bulundu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co