Zabun, “Gazetecilerimiz yarınlarımıza ışık tutan birer meşaledir”

Zabun, “Gazetecilerimiz yarınlarımıza ışık tutan birer meşaledir”

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu Başkanı Serdar Zabun bir mesaj yayınladı.

Zabun; “Günümüz çağdaş yaşamının en önemli unsuru Basın sektörü ve onun vefakar, cefakar temsilcileridir.

Onlar, yarınlarımıza ışık tutan birer meşale, milletimizin sesi, toplumumuzun rehberidir.

Gazetecilerimizin, kamuoyunu bilgilendirme görevlerini ne kadar zor şartlar altında gerçekleştirdiklerini sadece bugünü kutlayarak anlamak, onların hakkını teslim edebilmek tabi ki mümkün değil.

Bir basın çalışanı yeri geldiğinde bir savaşın ortasına da girebiliyor, yeri geldiğinde soğuk bir kış gününde saatlerce çekim yapmak zorunda da kalabiliyor.

İşte bu gün, bu zor görevin üstesinden başarıyla gelen gazetecilerimizin onur günüdür, onlara saygı günüdür.

Bu anlayışla, başta ilimizde faaliyet gösteren yerel gazete, televizyon, radyo, dergi, internet gazeteleri ve haber ajanslarının temsilcileri olmak üzere, bu ülkeye gönül vermiş, demokrasisine, özgürlüğüne, sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmuş, vatansever tüm gazetecilerimizin Gazeteciler ve Basın Bayramını yürekten kutluyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co