YÜRÜYÜŞÜN ANA GAYESİ NE?

YÜRÜYÜŞÜN ANA GAYESİ NE?

Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşünün ana gayesi ne? Adalet mi? Asla öyle bir niyeti yok… ABD ve AB ekseninde emperyalist güçlerin hain planlarına hizmet etmektir. Türk kamuoyunun dikkatini dağıtarak yeni bir oyunun ön hazırlıklarıdır.

Ey Kılıçdaroğlu! Gel kendine bir iyilik yap’ da yürüyüşünün ana gayesini halkına bir anlat hani halkçı partisiniz ya (!) Amacının ne olduğunu gizleme… Anlatsan da doğruyu anlatmayacak, yine masum rollerine bürüneceksin… Yürüyüşün ancak ABD’ ye PKK/ YPG ve FETÖ Terör örgütlerinin işine yarayacaktır. Siz yürüdükçe millet size acıyor ve üzülüyor. Peki, sevinen kim? 15 Temmuz’da milletin tokadını yiyen, ihanet çeteleri partiniz ve milletvekilinizde vatanına, milletine ihanet etmiştir. Soydaşlarımıza giden silahları FETÖ’ cü askerlerle işbirliği yaparak MİT tırlarını engelleyip, yetmezmiş gibi DAEŞ terör örgütlerine gidiyor gibi bir iftira ile devletini itibarsızlaşma gayretleri ile hain planın oyuncuları oldunuz. MİT tırlarının engellenmesiyle katledilen soydaşlarımızın kanı sizden hesap sormayacak mı sanırsınız?

Kılıçdaroğlu partiniz CHP’nin geçmişinde adaletli bir işi var mı ki?  Adalet arıyorsunuz. Ana Muhalefet Partisi olarak ne zaman devletinizin yanında olacaksınız? Sizinki “üzüm yemek değil bağcı dövmek”

Yeri geldiğinde hükümeti en ağır bir dille eleştiren MHP Dünya’nın ülkemize saldırdığı bir dönemde tek hedeflerinin Erdoğan’ı zorda bırakarak devletimize karşı oynanan oyunlar karşısında dik durarak, devletiyle bütünleşmiş Cumhur’una sahip çıkmıştır. Adıyla müsemma olarak devlet adamlılığını göstermiştir. “Bölücünün, yıkıcının, hainin FETÖ’ nün yanında değil Cumhurbaşkanı’nın ve devletimin yanındayım” diyerek fırsatçılara fırsat vermemiştir. 15 Temmuz hain darbe girişimi ile başlayan ve Yenikapı ruhu ile devam eden devletinin yanında olduğunu her fırsatta dile getiren Bahçeli gerektiğinde ikazda bulunmayı da ihmal etmemiştir.  OHAL’e karşı olan ve Kılıçdaroğlu’nun adalet yürüyüşü destekçilerine karşı takdire şayan konuşması…

“OHAL’i demokrasiye ve özgürlüğe karşı gibi algılayarak tamamen ortadan kalkmasını isteyenler, 15 Temmuz’un tesir alanı üzerinde tarafgir olanlardır. Onun için herkes haddini bilmeli, ne düşünüyorsa onu açıkça söylemelidir. OHAL’i bahane ederek 15 Temmuz vahşiliğine örtülü olarak sahip çıkmamalıdır. Şayet  15 Temmuz gerçekleşmiş olsaydı, Türkiye’de parlamento kalacak mıydı? Türkiye Cumhuriyeti Devleti ne hâle düşecekti? Adaletin A’sından kim bahsedebilecekti? Hangi adalet uygulanacaktı? Türkiye’yi kaosa, cepheleşmeye, karanlığa sürüklemeye ve siyasi şov yapmaya kimsenin hakkı yoktur!” İşte devlet adamlığı tarihler bu vakarlı duruşunu minnetle anacaktır. ABD’nin ülkemizi ele geçirmek için içerde ki vatan hainlerini de kullandığı aşikârdır. Böyle bir dönemde devletinin ve cumhurunun yanında olmak vatanseverliktir.

Ülkemiz üzerine oynanan oyunları görmemek ne büyük gaflettir. Kenetlenmek mecburiyetindeyiz.

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co