Yüce, “Dut kitabını severek okuyacağım”

Yüce, “Dut kitabını severek okuyacağım”

İşkur Müdürü Ali Yüce

“Dut kitabını severek okuyacağım”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Gazeteci Bekir Doğan’ın kaleme aldığı Dut’un Faydaları isimli kitabını imzalayarak Kahramanmaraş İş Kur Müdürü Ali Yüce’ye verdi.

Dut ve Dut Pekmezini severek yediğini ifade eden İş Kur il müdürü Ali Yüce: “ Dut, urmu dutu ve her tür dutu severim , dut pekmezini de severim , bu kitabı da en kısa zamanda zevkle okuyacağım” diyerek Bekir Doğan’a teşekkür etti.

Gazeteciler: Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Adem Gemci, Halil Hınaz, İsmail Koyuncu, ile birlikte ziyaret ektikleri İş Kur Müdürü Ali Yüce’ye kitabını sunan Gazeteci Bekir Doğan,” Kitap yazmak birikim ve belli bir zaman istiyor, ben bu Dut’un faydaları kitabı için tam 35 yıl bilgi ve belge topladım ama kitabı yayınladıktan sonra gördüm ki daha üzerine ilave edeceğim çok güzel konular çıkıyor, bugüne kadar 2. Baskısını yaptırdım, 3. Baskı biraz daha genişlemiş olarak çıkacaktır.

Okuyanlar teşekkür ediyor, büyük ilgi gördü diyen Bekir Doğan: “ Yakın da iki ayrı kitap daha yayınlayacağım onun hazırlığı içindeyim, biri şiir kitabı bu kitapla da edebiyat yönümüzü ortaya koymak istiyorum.. çok değişik bir kitap olacaktır,” dedi.

İş-kur müdürü Ali Yüce ve gazeteci dostlar daha sonra hatıra fotoğraf çektirerek günün ölümsezliştirdiler.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co