YİNE KOBANİ!

YİNE KOBANİ!

Eli kanlı terör örgütü IŞİD yine Kobani’ye saldırdı. 200 den fazla sivili katletti. IŞİD terörü Kobani’deki katliama doymayıp Haseki ve Halep’te saldırılarını yoğunlaştırdı.

İşin garip olanı PKK medyası ve her fırsatta Türkiye’ye saldırmayı alışkanlık haline getiren batı basını da IŞİD militanlarının Türkiye’den Kobani’ye giriş yaparak bu katliamları gerçekleştiriyor ve Türkiye tarafından organize ediliyor. Diyerek Türkiye’ yi zorda bırakmak isteyenler var.  İftira furyası başlatan başta Suriye Devlet ajansı, ancak Türkiye bu yalan iddiaları çabuk çürüttü. Kamera kayıtları ile IŞİD militanlarının Kobani’nin batısından Carablus’tan  girdiği tespit edilmiş. İftiracıların suratına bir tokat gibi inmiştir. Ne o acıdı mı? Olacak o kadar Osmanlı tokadı…

Türkiye’nin bu gibi oyunlara çok dikkatli olup her türlü saldırıları, iftiraları çürütecek tedbirleri alması

Çok önem arz etmektedir. Bunun içinde bir an önce hükümetin kurulması Türkiye’nin dimdik ayakta olduğu tüm dünyaya gösterilmelidir.

Sevgili okuyucularım. Farkında mısınız? Hükümet kurulmamasına rağmen her şey seyrinde gidiyor.

Daha önceki yıllarda tek başına hükümeti kurma yeterli oyu alamayan partiler koalisyon hükümetinin kurulacağı aşikâr olan dönemlerde böyle mi olurdu? Hükümet kuruluncaya kadar enflasyon artar, faizler yükselir, piyasalar kan ağlardı. 7 Haziran seçim sonrası böyle olmadı ise güçlü bir iktidarın, güçlü bir ekonominin ve dik duruş sergileyen büyük bir ülke oluşumuz değil midir?

Batı Türkiye’yi her zaman güçsüz kalmasını ve kendine muhtaç olmasını istiyor. Batı’nın istediği Erdoğansız bir Türkiye…

Gezi olaylarında “Türk baharı” diye uluslar arası gazete ve televizyonlar zevkten dört köşe olmuşlardı. O günün Başbakanı Erdoğan’ ın kararlı adımlar atması ve milletin sağduyusu olması muhtemel daha büyük olayları engellemiştir.

Son genel seçimlerde de tek hedef Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Dünya basını seçim sonuçları sonrası boş durmadı İngiliz basını “ Sultana şamar. Türkiye’de heyelan ve dönüm noktası” İtalyan basını” Yeni bin yılın Selahaddin Eyyübi’si  son metroda durduruldu” diyerek manşet atıyorlar. Uluslar arası diğer gazete ve televizyonlarda aynı. Gündem Kıbrıs Beriki “ Nihayet Türkiye eski güçsüz dönemine geri döndü” İngiliz basınından Guardian birinci sayfasından” Erdoğan Türkiye’deki seçimlerde küçük düşürüldü” diyor ve  gerçek yüzlerini bir kez daha ifşa ediyorlar.

Herkesin derdi Erdoğan Cumhurbaşkanı Külliyesinden indirme hesapları yapıyorlar. Oysa yanılıyorlar.

Ne oluyor size? Aziz milletin hür iradesi yüzde 52 gibi yüksek bir tercihle yetki vermiştir.

Hani diyoruz ya! Millet ne diyorsa o

O halde saldırmayı bırakın. Erdoğan alerjisinden vazgeçin artık.

Zaman bir olma zamanıdır. Halkın hür iradesi ile seçilmiş Türkiye’nin Cumhur Başkanı deyin.

Bizim Cumhur Başkanımız deyin. Bakın nasıl rahatlayacaksınız…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co